Parduodamas Hattori Sushi prekinis ženklas, japoniška sushi įranga, dalis baldų ir dalis komandos

Paskelbta gruodžio 13 d., 2022

Parduodamas žinomas ir ypač gerą reputaciją turintis prekės ženklas kartu su įranga ir dalimi baldų.
Iš Japonijos atsivežtas inventorius, receptūros. Kartu su paketu perleidžiu ir pagrindinus šefus, dirbančius už labai protingą valandinį atlyginimą, dalį baldų kaip kėdės (3200 vertės, naudotos pusmetį), visą sushi gamybos įrangą, įskaitant japonišką medini Hangiri (1400e vertės), sushi peilius (400e), sushi šaldytuvą (700) ir kitą nepaminėtą įrangą, kurią aptarsime susitikimo metu. Į pasiūlymą įeina ir apdailos atributai bei kitos smulkmenos. Restoranas šiuo metu randasi Kaune.
Apie Hattori Kaune daug pasakoti nereikia, tačiau esantiems iš kitų miestų, į kuriuos šį ženklą siūlau pakviesti, pravesiu nedidelę intro. Tai visiems žinomas prekės ženklas, kurio konkurentas tik Sushi Masters. Receptūras ir apmokymus rengėme su Japonijos sushi šefais, dalį įrangos ir įrankių irgi gavome iš ten. Vakarieniauti pas mus atvyksta daug žinomų žmonių iš visų Lietuvos miestų, o receptūras atkartoti bando aplinkiniai sushi barai. Turime didelį sekėjų ratą, generuojame dideles apyvartas. Įmonė nuo pat pirmos savo darbo savaitės veikė pelningai, pelningai veikia iki šiol.
Pardavimo priežastis – prieš šešis mėnesius atsidarėme Hattori restoraną, tačiau pagrindinė ateinanti publika ten įsivaizduoją barą, tad daugiausiai pinigų jame surenkame iš gėrimų pardavimų bei privačių vakarų, todėl nuspręndėme atsisveikinti su sushi ir erdvę paversti baru. Prekės ženklas parduodamas be įmonės, be patalpų – už šią kainą siūlome Hattori Brandą, logbooką, visas teises, technologines korteles, dalį baldų, pagrindinę reikalingą įrangą (tik profesionali ir pirkta nauja prieš du metus), taip pat dalį komandos, bei komandos galvą. Pardavimų lubos pasiekiamos, nes nespėjame gaminti visų užsakymų (virtuvės patalpa tik 13kv/m be galimybės praplėsti), todėl wolt ir bolt pas mus dažnai išjungti, kas reiškia didelį potencialą daryti daugiau, turint didesnes patalpas ir didesnę virtuvę. Kartu su vardu duosime kontaktus ir padėsime sudaryti sutartis su tiekėjais iš Japonijos, iš kurių gauname specialius ryžius, actą ir dalykus, kuriuos paminėti galėsiu tik po pardavimo dėl elementarių verslo paslapčių.
Esant norui, kartu parduočiau ir tikrą samurajaus šalmą, kuri buvo pagrindinė Hattori restorano pažiba ir interjero detalė.
Tad turi patalpas, tik trūksta komandos, idėjos ir stipraus įdirbio? Tuomet tai puikus šansas atsiskleisti. Parduodame už gana simbolinę sumą, kadangi barą darysime greitu metu ir būtų šiek tiek liūdna, jog toks stiprus ir žinomas ženklas nueitų į užmirštį. Su pardavimu perleisime teises į daugiau dalykų, apie kuriuos pasikalbėsime susitikimo metu (alkoholio pristatymas į namus ir t.t.)
Įdomu? Susiskambinam :)
Kaina 11.000
Kaina
€ 11,000