Parduodamas elektroninės parduotuvės verslas

Paskelbta briželio 28 d.

Parduodama el. parduotuvė prekiauja įvairiomis prekėmis namams, naminiams gyvūnams, sodui bei verslui. Platus prekių asortimentas. Prekių asortimentą sudaro apie 38000 prekių. Veikla pilnai vykdoma dropshiping principu (t.y. prekės iš tiekėjo užsakomos tik tuomet, kai jas įsigyja pirkėjas, o tiekėjas prekes siunčia tiesiogiai pirkėjo adresu). Lengvai įsimenamas parduotuvės pavadinimas. Yra 4 parduotuvės tiekėjai (pirkėjui perduosiu jų kontaktus). 2 tiekėjų sandėlio likučiai automatiniu būdu yra kasdien atnaujinami. Kitų 2 tiekėjų prekės yra sukeltos rankiniu būdu, tačiau šie tiekėjai visada turi pakankamą kiekį prekių, todėl dėl likučių jaudintis tikrai nereikia. Vienas iš šių tiekėtų pats yra prekių gamintojas (yra pateikęs produkcijos pavyzdžių jei reikėtų parodyti klientams). Pirkėjui pateiksiu paaiškinimus kaip dirbti su el. parduotuve.
Parduotuvė turi virš 1000 sekėjų parduotuvės Facebook puslapyje, yra sukurta daug įvairių reklaminių skelbimų didžiausiuose ir mažesniuose skelbimų portaluose (pirkėjui bus perduodamos turimos paskyros su skelbimais). Yra sukurti ir įkelti keli straipsniai, padedantys pritraukti lankytojus. Daug parduotuvės prekių Google paieškoje jau yra pirmame-antrame puslapyje, todėl į parduotuvę pirkėjai patenka net ir be reklamos.
Klientų susidomėjimas ir pardavimai auga. Parduotuvė birželio 1-16 dienomis (imtinai) turėjo iš viso 30 pardavimų, t.y. iš viso parduota maždaug už 3640EUR (įskaitant užsakymus telefonu, per Pigu prekybos platformą, atsiskaitymus “Gera dovana dovanų kuponais). Antkainis sudaro 30-220 proc.
Parduotuvė nėra nuomojama, ji yra nuosava, taigi jokių nuomos mokesčių nėra. Už parduotuvės talpinimą (hostingo paslaugas) mokestis bus apie 10 EUR + PVM per mėnesį. Šiuo metu yra sumokėta iki 2022-04-27. Už domeną metinis mokestis yra 10,99 EUR +PVM per metus (sumokėta iki 2022-03-22).
Parduotuvė sukurta galingos Opencart sistemos pagrindu. Sukurtas parduotuvės logotipas. Prijungta Analytics, kur pateikiama lankomumo statistiką pagal tam tikrus kriterijus. Parduotuvėje yra įdiegta Paysera (galimybė atsiskaityti per visus bankus), tai pat yra pasirašyta sutartis bei instaliuota į parduotuvės sistemą galimybė atsisikaityti išsimokėtinai.
El.parduotuvė, jei nėra didelis užimtumas pagrindiniame darbe, tinka ir kaip papildomas pajamų šaltinis, tačiau tiktų ir kaip pagrindinis pajamų šaltinis. Kadangi parduotuvės pavadinimas yra labai universalus, šioje parduotuvėje galite prekiauti ir kitomis savo turimomis prekėmis (jei tokių turite) ir tokiu būdu išplėsti savo turimą prekių asortimentą. Bet galima prekiauti ir vien tik dabar esančiomis parduotuvės prekėmis (dropshipingu). Kadangi parduotuvėje prekiaujama ir montuojamomis prekėmis (pvz. stumdomos durys ir pan.), kai kurie klientai teiraujasi dėl montavimo paslaugų, o tai gali būti puiki galimybė išplėti veiklą, kas sugeba teikti montavimo paslaugas. Puiki galimybė išplėsti ir švenčių organizavimo veiklą (yra gausus proginių palapinių pasirinkimas). Puiki veikla turint laiko tuo užsiimti, tuo labiau per pandemiją, kadangi elektroninė prekyba šiuo laikotarpiu tik auga. Prekiauti per elektroninę parduotuvę galite būnant bet kuriame Lietuvos mieste ar kaime.
Parduotuvė parduodama kartu su įmone (UAB). Įmonė yra tvarkinga, pagamintas antspaudas, skolų nėra. Bendradarbiaujama su “Gera dovana ir klientai, gavę dovanų kuponus, gali atsiskaityti už šios parduotuvės prekes. Taip pat yra pasirašyta sutartis su Pigu.lt dėl prekybos per šią platformą bei pradėta prekiauti kai kuriomis prekėmis per ją.
Parduotuvės pavadinimą pateiksiu rimtai susidomėjusiems. Viso verslo kaina (su įmone) 5200EUR.
Kaina
€ 5,200
+37067292873
skelbimo autorius: M.Z.