Parduodamas drabuziu verslas

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Parduodama elektroninė parduotuvė! Parduotuvė ir prekės mėgstamos klientų, pastovus apsipirkimas, puikiai veikianti apsipirkimo ir prekių pristatymo bei garantinio aptarnavimo sistema. Parduodame, nes turiu vaika ir negaliu skirti pakankamai dėmesio šiam verslui, kurį reikia prižiūrėti ir plėsti. Parduodame veikiantį drabužių, papuošalų ir kitokių grožio prekių prekybos verslą. Į verslo kainą įeina: - Likučiai už 4tūkstančius eurų (savikaina). - Profesionali elektroninė parduotuvė su vidutiniškai 5000 unikalių lankytojų per dieną (apie 150.000 per mėnesį. Elektroninė parduotuvė pilnai atnaujinta ir ištobulinta pilnai, patogumas ir išvaizda buvo nustatomi pagal išsamias vartotojų apklausas. Sistemingai skiriant dalį užprekiautų lėšų reklamai, lankomumas ir apsipirkimas didėja iki 500%-1000%. - Tiekėjai iš Lietuvos ir užsienio, ištyrinėti ir įvertinti visi Lietuvos drabužių tiekėjai, atrinkti patikimi ir naudingi mums tiekėjai, su kuriais ir dirbama. Galimybė plėsti prekių asortimentą įvedant brangesnės grupės prekes su didesniu antkainiu. - Pirkėjų duomenų bazė su apie 200.000 klientų - Facebook puslapis su 142000 gerbėjų. Post'ai pasiekia po 150.000-300.000 žmonių per savaitę.
Verslas veikia jau kelis metus, prieš porą metų specializavosi vien tik moteriškais rūbais , praeitų metų pabaigoje pradėta prekiauti platesniu drabužių bei avalynės asortimentu, Po truputį didėja šios parduotuvės klientų srautas ir apsipirkimų skaičius, Verslas turi dideles plėtros galimybes, jeigu tik yra noro ir laiko dirbti šioje srityje. Kadangi Sweety.lt jau buvo suknelių elektroninės prekybos lyderė Lietuvoje poros metų laikotarpiu, nėra sudėtinga išlaikyti aukštas pozicijas elektroninėje prekyboje, o taip pat yra visos galimybės atidarinėti naujas parduotuves centre, senamiestyje.
Parduodame verslą gerokai už mažiau nei savikainą, kadangi šis verslas "suėda" daug savininkų laiko, kurio dėl to negalime skirti kitoms veikloms. Jeigu pageidaujate, galite pirkti verslą pigiau be dalies įrangos ar be dalies likučių - mes juos galime parduoti vienetais, Parduotuve pilnai veikianti, nusipirkę šį verslą, gausite ir darbo vieta ir verslą, kuris pirma diena pradės nešti pajamas, detaliau SKAMBINTI 860751151 Kaina 6500eur, be drabuziu 4500 kaina derinama proto ribose
marzos labai mazos, pelnas didelis. placiau telefonu
Kaina
€ 6,500