Parduodamas BIZin.lt įmonių katalogas.

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Apie projektą
Projektas sukurtas 2013 Gruodžio mėnesį. Per tą laiką puslapį aplankė daugiau nei 800 000 lankytojų. Kataloge yra registruota virš 400 000 Lietuvos įmonių su 130 000 el pašto adresų bei kita informacija. Įmonės sugrupuotos į daugiau nei 3000 kategorijų.
Šiuo metu lankumomuas apie 3000 u/men. Pajamos iš Adsense paskutinį mėnesį iki 10 EUR
Kokie privalumai turėti įmonių katalogą • Didelis kiekis duomenų, kurios galima grupuoti filtruoti ir panaudoti kituose projektuose. • Pasyvios pajamos iš reklamos, kaip Google Adsense. • Galimybė parduoti reklamą tiesiogiai.
Technologija
Katalogas sukurtas CakePHP PHP karasu, todėl visuomet rasite žmonių kurie galės jį tobulinti. Yra sukurta paprasta administravimo aplinka, kurios pagalba nesunkiai galima patvirtinti pakeitimus ar naujas įmones.
Priežiųra
Projektas vykdant pasyvią veiklą nereikalauja laiko.
Papildomos funkcijos.
Projekte buvo realizuota integracija su SODRA, kasdien automatiškai nuskaitomi SODRA duomenys ir atnaujinama informacija apie kiekvienos įmonės darbuotojų skaičių ir skolas. Šiuo metu ši funkcija išjungta.
Pavyzdys bizin.lt/lt/darbdaviai/
Taipogi buvo realizuota automatinė svetainių analizavimo funckija. Robotas apeina visus lietuviškus puslapius ir surenka informaciją ją atitinkamai sugrupuodamas. Šiam funkcionalumui būtų reikalingos papildomos žinios. Lankomumas 90% srauto yra organinis Įsigijantiems šį projektą kopijavimo ir konfiguravimo kaina įskaičiuota. Kaina sutartinė ir derinama. Pardavimo priežastis finansai. Kontaktai PM arba infoATAbizin.eu
Kaina
sutartinė