Parduodamas atnaujintas ir sėkmingai veikiantis restorano verslas

Paskelbta rugpjūčio 12 d., 2020

Parduodamas naujai įrengtas restoranas, labai judrioje vietoje, aplink daug ofisų (tiek pėsčiųjų, tiek automobilių). Restorano veikla vykdoma 9 metus. Stabili apyvarta. Patalpos nuomojamos - (110 kv.m), vieta perspektyvi – Vilniaus senamiestis. Dirba 8 darbuotojai. Parduodamas su visu UAB. UAB įregistruotas nuo 2011 metų. Įmonė turi nedidelių skolų dėl Lietuvoje buvusios pandemijos. Mokesčiai atidėti kitiems metams – sudaryti mokėjimų grafikai (48 mėn).
Puiki vieta banketams, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms šventėms iki 35 asmenų pačioje miesto širdyje. Konkurencingi dienos/verslo pietų srautai – ilgametis įdirbis. Judrūs a la carte vakarai.
Pilnas VMVT/DI/VMI užtikrinimas, yra visi dokumentai, visi žurnalai ir t.t.
Apie patalpas:
Visa virtuvės įranga sukomplektuota (konvekcinė krosnis (nauja), dujinė viryklė, indaplovė (nauja), šaldymo įranga (dalinai nauja, visapusiškai veikianti ir naujai sutvarkyta, pakeistos naujos šaldytuvų gumos...), sandėliavimo įranga, naujas liečiamas kasos aparatas su printeriais, kavos aparatas po kapitalinio remonto, nauja garso įranga, projektorius, wifi stebėjimo kameros, lėkštės, puodai, skardos, įrankiai, buitinė technika (vakumatorius, cirkuliatorius ir t.t.). Didelės sandėliavimo patalpos rūsyje.
Paliekama pilnai įrengta virtuvė, receptūros, nuolatinių lankytojų kontaktai, įmonių kontaktai,
Yra vidinis kiemas personalo parkingui.
Parduodama su visais baldais ir buitine technika. 2020 metais vasario mėnesį padarytas kapitalinis restorano remontas (salė : apšvietimas, nauji baldai, interjero detalės, židinys ir t.t., baras: restauruotas kavos aparatas, visos naujos taurės, virtuvė: nauja krosnis, nauja indaplovė, naujas šaldytuvas, naujas pasitvirtinęs meniu). Atnaujintas visas inventorius ir interjero detalės. Investicijų nereikalaujantis projektas. Nieko papildomai daryti nereikia. Remontas buvo daromas su dizainerių pagalba. Neseniai buvo tikrinta visų valstybinių institucijų. VMVT įvertinimas – 4 balai.
Sutartys su tiekėjais, atidėjimai, geros produktų kainos. Tiekėjai dar skolingi marketinginių pinigų.
Alkoholio, tabako, išvežamojo maisto licencijos.
50 sėdimų vietų + lauko zona.
Įdirbti klientų srautai.
Parduodama su Facebook paskyra, su daugiau nei 5000 sekėjais.
Esant poreikiui po pirkimo, galime konsultuoti iki 6 mėnesių.
Puikus projektas nereikalaujantis papildomų išlaidų atsinaujinimui ir naujai Jūsų pradžiai.
Puiki galimybė pradėti veiklą jau kitą dieną po įsigijimo – dienos pietūs kiekvieną dieną nuo 60 – 90 porcijų, vakarinis meniu jau taip pat paleistas.
Pakonsultuosime ir padėsime naujiems savininkams netgi neturintiems daug patirties šiame versle. Vieta jau pati dirba už save pagal savo lokaciją ir ilgametę patirtį, tiesiog reikia įsilieti į sūkurį.
Daugiau informacijos el. paštu arba tel. Nr.860331234
Galime svarstyti dėl pardavimo išsimokėtinai.
Kaina
€ 40,000