Parduodamas 26 metus pelną nešantis restoranas Vilniaus Senamiestyje

Paskelbta liepos 19 d., 2020

26 metai sėkmingo verslo, erdvios vidinės patalpos ir trys terasos, skliautiniai senoviniai rūsiai ir palėpė - parsiduoda legendinė Užupio kavinė.

Užupis - išskirtinė Senojo Vilniaus dalis, jaukiai įsikūrusi žaliojo Kalnų parko ir srauniosios Vilnelės glėbyje. Čia harmoningai persipina sostinės istorinė praeitis ir dabartis, sukurdama ypatingą šios vietos aurą.

Stipri ir aktyvi Užupio bendruomenė kuria naujas tradicijas, o Užupio kavinė - tai senasis Užupio Respublikos parlamentas.

Patalpos yra parduodamos su stabiliu UAB - sėkmingai veikiančia ir nešančia pelną daug metų įmone. Tarptautinė istorija, pastovūs klientai, tiek metų priklausiusi vienai šeimai - puiki terpė toliau veikti bei plėstis.

° Kavinės plotas 300+ kv.m.
° Priklauso keli tame pačiame pastate nuomojami butai, tad bendro Užupio g. 2 pastato valdomo ploto: 50% +;
° UAB Užupio kavinei visada pirmenybės teise priklauso dalyvauti konkurse lauko kavinės ,,Žalia Žąsis'' veiklai (jau dvidešimt metų turime papildomą terasą Užupyje, Malūnų gatvėje, tad aplinkui mažiau konkurentų): https://www.facebook.com/zaliazasis/ . Šiuo metu puikiai veikia, taip pat neša pelna, yra paklausi asmeninėms šventėms;
° Kavinė parsiduoda su papildomomis patalpomis-moteliu Trakų rajone.
https://m.aruodas.lt/patalpos-trakuose-madziunu-k-maldziu-g-skubiaiparduodamas-veikiantis-motelis-3-274009/
ATSKIRAI NEPARDUODAME.

Visa papildoma infomacija, detalesni dokumentai bei gyva apžiūra -
+370 600 72 776. Tik rimtai susidomėję asmenys.

Agentų ir tarpininkų skambučiai nepageidaujami.
Kaina
€ 3,900,000
+37060072776
skelbimo autorius: Marija