PARDUODAMA VILA NORA šalia Vilniaus 23 km.

Paskelbta gruodžio 6 d., 2022

VILA NORA


PARDUODAMA SODYBA IR SĖKMINGAI VEIKIANTIS VERSLAS

TIKS NORINTIEMS TURĖTI SAVO ASMENINĮ RAMYBĖS IR GAMTOS KAMPELĮ, TIEK NORINTIEMS VYSTYTI VERSLĄ, KURIS JAU TURI UŽSAKYMŲ. JUMS REIKĖS TIK PRATĘSTI BENDRADARBAIVIMĄ SU NUOLATINIAIS KLIENTAIS.


Vila Nora sodybą sudaro du pastatai, pagrindinis Vilos pastatas ir rąstinis namas. Sodyboje gausu pramogų, tad nuobodžiauti nebus kada. Jei pageidausite, švenčių metu tvarką užtikrins mūsų personalas, virėjos nustebins šviežiais, burnoje tirpstančiais patiekalais. Sodyba yra vienkiemyje, tad būsite užtikrinti, kad Jūsų šventei netrukdys pašaliniai asmenys. Vila Nora yra netoli Vilniaus tik 15 – 20 minučių kelio nuo Vilniaus miesto centro.


VISĄ SODYBOS KOMPLEKSĄ SUDARO:

• Žemės 2,85 ha ūkio paskirties, 9 ha miško paskirties ;

• 6 visus metus veikiantys pastatai skirtingų paskirčių ;

• 1 namelis prie pat tvenkinio su pirtimi ir 30 miegamųjų vietų;


PAGRINDINIS PASTATAS:

Pagrindiniame pastate rusyje yra viena sale, kita bendra erdve su biliardu, ir dar viena salyte su dzakuzi, stalu ir pan. Pirmame pastate yra mazoji sale, didzioji sale ir bendra erdve (holas), antrame aukste yra bendra erdve (gal ne visai sale, bet tokia erdve jungianti viena pastato puse su kita, su baldais). Pagrindiniame pastate 15 numeriu, bet kai kurie numeriai turi po keleta kambariu. Miegamuju vietu (jei nakvoja po 2 asmenis vienoje lovoje) – 80 vnt. Pagrindiniame pastate spa zona, biliardas, masaziniai foteliai, auksciau isvardintos sales, treniruokliai, ukines patalpos, dvi virtuves (viena su profesionalia iranga).TERITORIJA:2, 85 ha teritorija nuolat prižiūrima, reguliariai pjaunama žolė. Įrengta teniso aikštelė, smėlio tinklinio aikštelė, virtuvės: pirtyje, pagrindinio pastato rūsyje ir pirmame aukšte. Pirtyje šildymas elektra, yra židinys, sauna, pagrindiniame pastate – geoterminis. Gali būti parduodama su visais baldais, inventoriu renginių puošybai (nors čia aišku smulkmenos) ir pan.


KOMUNIKACIJOS:

• Šildymas – pagrindiniame pastate geoterminis, o rastiniuose nameliuose elektra ir zidinys;

• Vanduo – nuosavas gręžinys;

• Elektra 87 kw įvadas;

• Nuotekos – atskiri vietiniai nuotekų valymo įrenginia, savaime išsivalantys.


VERSLAS :

VILA NORA yra veikiantis verslas , kuris turi užsakymų ir nuolatinių klientų , kurie sugrįšta kiekvienais metais. Dėl detalių finansinių verslo ataskaitų kreipkitės asmeniškai. Į pardavimo kainą įeina visi pastatai su žeme. Visi baldai ir buitinė technika.

Kaina
€ 2,100,000
+37061643343
skelbimo autorius: Lina