Parduodama veikiantis verslas

Paskelbta spalio 22 d., 2019

Įmonė PVM mokėtoja, įkurta 2011 m., registruota Vilniuje. Tvarkinga buhalterija. Gali užsiimti bet kuria veikla, šiuo metu veikianti-el.prekyba. Parduodama su prekių likučiu. Šiuo metu yra prekių likę už 1700 eur, prekės - moteriškas trikotažas. SKOLŲ tretiesiems asmenims JOKIŲ neturi, yra skola pačiam savininkui (direktoriui) kai pirko papildomai prekes, virš 2000 Eur. Parduodama įmonė su skola sąvininkui t.y. naujas savininkas vėliau galės šiuos pinigus iš įmonės "išsiimti" be mokesčių, nes pardavus įmonė bus skolinga naujam sąvininkui (tai yra labai didelis pliusas). Akcininkas vienas, kuris yra ir įmonės direktorius. Parduodama per notarą. Parduodama pati įmonė ir:
1. įmonės logo, domenas, el. paštas
2. tuo metu turimos prekės, įm. sąskaitos
3. Visas know-how (prisijungimai prie B2B platformų užsakant prekes geromis kainomis, sutartys su Omniva ir LP Express (siųsti prekes už geras kainas ir kt. )
4. El. parduotuvė pilnai funkcionuojanti, su aprašymais, funkcionalumais, sujungta su Paysera. Nuoma mokame 29 Eur plius PVM. per mėnesį už priežiūrą
5. Facebook paskyra su beveik 900 aktyvių narių t.y. tie kurie pirko/perka ar domisi.
Įdėjus pastangų bei reklamos, manau neštų neblogą pelną, deja mes neturime laiko šiam verslui. Rugsėjo mėn. parduota prekių už 385 Eur., nedarant nieko, t.y. patys klientai nupirko per el. parduotuvę.
Parduodamas verslas iki 2019 lapkričio 15 d., priešingu atveju turime pirkėją, kuris pirktų tik įmonę.
Daugiau informacijos telefonu.
Kaina viso: 2500 Eur. su PVM
Kaina
€ 2,500
+37065606630
skelbimo autorius: Justas