Parduodama vaikiškų rūbų internetinė parduotuvė

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Parduodama vaikiškų rūbų internetinė parduotuvė modlina.lt
Veikla vykdoma nuo 2016 metų balandžio mėnesio. Internetinė parduotuvė yra sukurta su Wordpress ir WooCommerce. Patogus parduotuvės valdymas (rūbų įkėlimas, foto įkėlimas, kategorijų kūrimas, prekės ženklų kūrimas, savybių kūrimas, akcijų darymas, nuolaidos kodų kūrimas ir pan.). Yra padaryta integracija su Paysera įmokų surinkimui. Svetainė yra adaptyvaus dizaino, t.y. prisitaiko prie skirtingų įrenginių ekrano dydžio. Patogu naudotis tiek kompiuteriu tiek išmaniu telefonu ar planšete. Per mėnesį apsilanko apie 2500 unikalių lankytojų. Pagal raktinius žodžius „vaikiški rūbai“, „vaikiski rubai internetu“, „vaikiski rubeliai“, svetainė patenka į pirmą google paieškos puslapį.
Jūs gaunate: Domeną modlina.lt (Galioja iki 2020 metų kovo mėnesio) El. pašto adresas info@modlina.lt (galima nemokamai susikurti neribotą skaičių el. paštų) SSL sertifikatas Svetainės talpinimas apmokėtas iki 2018 metų kovo mėnesio Facebook puslapis su 1600+ sekėjų Tiekėjų kontaktai Visi prekyboje esantys rūbai (300+) Klientų el. paštai
Parduodama, nes neturime galimybės pakankamai investuoti į šią parduotuvę. Būtina pildyti asortimentą bei reklamuotis.
Kiek uždirbama? Tiek, kiek įdėsite darbo, tiek ir uždirbsite. Nei vienas verslas be didelių pastangų ir darbo norimo pelno neatneš.
Tai puiki investicija tiems, kas nori pardavinėti savo kurtus vaikiškus rūbus internetu arba tiems, kurie turi vaikiškų rūbų/prekių fizinę parduotuvę ir nori papildomai plėtoti prekybą internetu.
Kaina 2500 €
Kaina
€ 2,500