Parduodama socialinė įm. su Du ir Dv finansavimu

Paskelbta lapkričio 18 d., 2019

Parduodama 11 metų veikianti įmonė su socialinės įmonės statusu ir ES finansavimu. Veiklos pobūdis neribotas.

Tinkama ir norintiems užsiimti statybų veikla (kadangi įmonė turi statybų sertifikatą ypatingiems statiniams) su ES parama, kadangi įmonė turi socialinės įmonės statusą.

Gera reputacija: 11 metų veikianti įmonė su gera istorija, be skolų ir įsipareigojimų, aukštas kreditingumo reitingas.

Teisė ir buhalterija: turi savo buhalterį teisiniai reikalai – kiekvieną mėnesį tikrinama darbo birzos ir į 2 metus kartą darbų saugos, todėl dokumentai tvarkingi, finansinė atskaitomybė už 2018 m., PVM mokėtoja, juridinis statusas – UAB.

Yra galimybė įsteigti daugiau finansuojamų darbo vietų su įrangos įsigijimu (parašytas ir patvirtintas verslo planas su investiciniu projektu įrangai pirkti 2019-2021 m.).

Socialinės įmonės statusas ir subsidija: nuo 2008 m., su galiojančiu verslo planu 2019-2021 m., kuris suteikia galimybę gauti 60-80% DU kompensaciją dirbantiems neįgaliesiems kiekvieną mėnesį bei darbo vietų steigimo kompensaciją (apie 65% kiekvienai darbo vietai).

Statybos atestatas: Nuo 2012 m. suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai. Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų statyba ir montavimas, stogų įrengimas, apdailos darbai.

Neįgaliųjų socialinė įmonė gali gaminti bet kokias prekes ir gali teikti bet kokias paslaugas. Nemoka pelno mokesčio. Turi išskirtines sąlygas dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose.

Žmogiškieji ištekliai: šiuo metu yra šeši darbuotojai

Kaina: 10 t.

869952817
Kaina
€ 10,000