Parduodama reklamos gamybos ir priedų elektroninė parduotuvė

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Parduodama internėtinė parduotuvė. Pagrindinė veikla ir informacija: buvo gaminamos reklamos iš vinilinių plėvelių ant automobilių ir autobusų , internetinėje parduotuvėje prekiaujama telefonų priedais skinais (skinas - iš vinilinės plevelės pagamintas lipdukas pilnai apklijuojantis visą telefono korpusą ir pakeičiantis dėklą). Produktus ir reklamas gaminome patys, turime įranga. Yra facebook ir instagram puslapiai, per juos buvo vykdomos reklamos (facebook ads) ir pritraukiami žmonės, atitaikyta gana tyksli auditorija reklamai tęsti. Padaryti visi pagrindiniai ir juodžiausi darbai: sukurta svetainė, ištobulinti skinų maketai, pridėti kompiuteriai, mašinų rakteliai. Tačiau verslas nustotas vystiti, nes pritrūkta laiko.
Į kainą įeina: * Summa D60 ploteris (pirktas naujas, dar 1,5 metų garantija) mokėta 1700e. visi iPhone maketų vektoriniai failai (mokėta 250e ir investuota daug laiko) * Macbook maketų vektoriniai failai * Bmw raktelių vektoriniai failai * Įdėja buvo pridėti ir kitus aksesuarus (telefonų laidus, dėkliukus, stikliukus), jų esame atsisiuntę ir prisisandeliavę, tačiau nepradėjome prekiauti (vertė apie 300e) * Internetinė svetainė su invidualiu dizainu ant WordPress + eCommerce * Aukščiausios kokybės vinilinių plėvelių likučiai, palieku kontaktus iš kur buvo siunčiamos ir gaunamos medžiagos. (likučių vertė apie 500e) * Pakuotės dizainas ir kontaktai kur jos spausdinamos ir išpjaustomos, dar yra likę apie 20 pakuočių. (dizaino ir likučių vertė apie 100e)
Viskas padaryta, sukurta, belieka investuoti laiko ir pradėti dirbti. Niša Lietuvoje dar nepaliesta, užsienyje labai populiari (dbrand.com, slickwraps.com, easyskinz.com), todėl tai gali būti puikus pirmas verslas jaunuoliui ar žmogui, norinčiam prisidurti prie algos, nes užsakymams išsiųsti tereikia ~30min-1val per dieną. Turint visus maketus ir įranga naudotis labai paprasta, viską padėsių greit išmokti pačiam. Produkto ir medžiagų kaina maždaug 7:1. Rizika manau minimali, nes perkama ne tik įdeja, tačiau ir daiktai, įranga, kuri turi nemažą vertę net ir naudotų daiktų rinkoje.
Kaina
€ 3,500