Parduodama populiari elektroninė parduotuvė

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Www.DivuDiva.lt – tai kokybiškų vardinių prekių išparduotuvė. Prekiaujanti originaliais žinomų prekių ženklų avalyne, drabužiais ir aksesuarais.
Jau trečius metus sėkmingai veikianti elektroninė parduotuvė DivuDiva.lt, turinti aukštas pozicijas Google paieškoje pagal kategorijas atitinkačius raktinius žodžius. Plačiai išreklamuota elektroninė parduotuvė sukurta Prestashop platformos pagrindu, yra labai aiški ir lengvai valdoma (lietuvių k.). Šį elektroninė parduotuvė yra unikali tuo, kad ją valdyti/administruoti gali vienas žmogus. Prekes importuoti į svetainę iš tiekėjų galėsite vienu mygtuko paspaudimu. Visos prekės yra sandėliuojamos pas tiekėjus ir išsiunčiamos tiesiai pirkėjui (dropshipping principu). Prekės bet kurią Europos šalį pasiekia per 5 d.d. Tai yra idealus variantas, nes nereikia investuoti didžiulių pinigų ir laiko į prekių užsipirkimą ir jų sandėliavimą, fotografavimą.
Į pasiūlymo kainą įeina: - Unikalus svetainės dizainas ir firminis stilius, reklaminiai baneriai. - 4000 prekių sandėlys ir nuolat atsinaujinantis prekių asortimentas su aukščiausios kokybės nuotraukomis. - Mobili svetainės versija. - Domenas www.divudiva.lt + serverio paslauga metams. - Puslapio lankomumas 120 000 apsilankymų ir 73 000 unikalių lankytojų (per 2017 metus) - 40 000 registruotų naujienlaiškių prenumeratorių (el. pašto adresai) - Facebook puslapis su 12 000 fanų. - 800 registruotų Push Notification prenumeratorių. Naujienų išsiuntimo sistema, siunčianti pasiūlymus/akcijas tiesiai į kliento telefono ekraną arba į vartotojo kopiuterį (naršyklės kampe). - Google Adwords, Facebook ir Instagram reklaminės kampanijos. - Youtube paskyra su reklaminiais video klipais. - Naujienlaiškio dizainas ir e-mailų siuntimo sistema. - Paysera, Mistertango ir Paypal atsiskaitymo paskyros ir moduliai. - SMS sistema, skirta informuoti klientus SMS žinutėmis. - Įmonės telefono nr. ir el. pašto adresai. - Sutartys su tiekėjais. - Sutartys su kurjeriais.
Papildomi moduliai: - Prekių su nuotraukomis importavimo modulis. - Online pagalbos modulis (galimybė atsakinėti klientams naudojant telefoną ir kompiuterį). - Mobili programėlė įspėjanti apie kiekvieną užsakymą ir registraciją. - Statistikos moduliai (Google Analytics ir Prestashop statistika). - Automatinės sąskaitos faktūros ir kiti laiškai. - Slider baneriai ir nuotraukų keitimosi užvedus pelę moduliai. - Laikroduko modulis (tiksintis laikas iki pasiūlymo pabaigos) - Nuolaidų kuponų modulis. - Atsiskaitymo GRYNAIS (kurjeriui) modulis. - Pop-up modulis (užsisakyk naujienlaiškį ir gauk 5€ dovanų) - SEO expert, Cache manager ir Datebase optimization moduliai. - Paypal atsiskaitymo modulis. - HTTPS secure modulis (svetainė veikianti saugiu https režimu) - Omniva ir LP Express kurjerių moduliai. - Daugiakalbystės galimybė (dirbti visoje Europoje).
El. parduotuvės kūrimas kainavo - 6000€ Papildomi moduliai kainavo - 900€ SEO optimizavimas ir SEO straipsniai - 500€ Į reklamą per paskutinius metus buvo investuota 4000€ (Google adwords, Facebook, Youtube, naujienlaiškiai), neskaičiuojant padaryto didelio kelių metų įdirbio ir laiko, kuriant Google Adwords, Facebook reklamas, banerius, naujienlaiškius ir kitą marketingą ir strategiją.
Nemokamai apmokysime naudotis ir administruoti el. parduotuvę, kelti prekes, administruoti reklamas, siųsti naujienlaiškius ir kt.
El. parduotuvės kaina - 7000€
Kaina
€ 7,000