Kaina
€ 16,000

PARDUODAMA nuostabi senovinė sodyba su didžiuliu sodu. Sodyboje auginama avių banda. Puiki galimybė vystyti kaimo verslą ar užsiimti žemės ūkio veikla.

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d.

Šalia Balelių PARDUODAMA nuostabi senovinė sodyba su didžiuliu sodu. Puiki galimybė vystyti kaimo verslą ar užsiimti žemės ūkio veikla. Sodybai priklauso 2 ha žemės sklypas, su galimybe įsigyti greta esantį 1,29 ha sklypą!
Graži vieta, vienkiemis!
SKLYPAS - 1,9998 ha. namų valdos sklypas; - Taisyklingos stačiakampio formos; - Sklype yra elektra; - Yra šulinys; - Žemės ūkio naudmenų našumo balas 35,3.
SODYBA - sodybos namo plotas - 97 kv.m; - statybos metai – 1965 m; - namo tipas – rąstinis ; - šildymas – krosninis.
INFRASTRUKTŪRA Sklypas yra vienkiemyje, atskirai nuo Balelių gyvenvietės, netoli nuo automagistralės Vilnius - Panevėžys. - Nuo sodybos iki Balelių gyvenvietės centro yra ~ 1 km.; Gyvenvietėje yra veikiantis universalus daugiafunkcis centras, parduotuvės; - Puikus susisiekimas su Vilniumi, Panevėžiu, Ukmerge bei kitais miestais. - Iki Panevėžio 44 km. Iki Vilniaus - 100 km, iki Ukmergės - 25 km.
VEIKLA - Sodyboje šiuo metu yra auginama avių banda (apie 40 avių + prieauglis), todėl galima įsigyti sodybą su visomis avimis ir pradėti ūkininko veiklą. - Papildomai galima įsigyti dar 1,29 ha greta esančios žemės ir išplėsti ūkį. Viso yra galimybė tame pačiame kaime įsigyti apie 15 ha žemės.
Sodybos kaina 16 000 eur. Avys į kainą neįeina.
Platesnė informacija http://creston.lt/objektai?id=2989
Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu! __________________________________________
CRESTON nekilnojamasis turtas Viena komanda - visi sprendimai!
Perkant užtikrinsime geriausias finansavimo sąlygas SEB, SWEDBANK, NORDEA ir DNB bankuose.
Reikia patarimo nekilnojamojo turto klausimais?
Kreipkitės- Jums visada rasime laiko!
www.creston.lt
Žalgirio g. 92, Vilnius 1 a., 3 korp.