Parduodama KET sprendimų platforma.

Paskelbta sausio 28 d.

Parduodama kelių eismo taisyklių testų sprendimų platforma, startavusi prieš 9 mėnesius. Platformoje per šį laikotarpį suprekiauta 1200€, prekybos aktyvumas matomas nuotraukuose. Nuo pavasario iki vasaros galo pardavimai aktyviausi.
Platformos tikslas - įskiepyti jauniems vairuotojams bendrą supratimą apie vairavimo teoriją ir paruošti juos sėkmingam teorijos egzaminui. Platformoje yra apie 400 klausimų su individualiomis 3D vizualizacijomis (apie klausimų pildymą papasokosiu plačiau susisiekus).
Platformoje įdiegta “dienų” sistema - narystės perkamos dienomis.
Platformoje taip pat įdiegta bendradarbiavimo sistema “affiliate”, skirta influenciariams (nuomonės formuotojams), kurie už pardavimus gauna atitinkamą procentą (turime kontaktus, su kuriais sėkmingai bendradarbiavome). Yra visi reikalingi dokumentai, konfidencialumo ir bendradarbiavimo sutartys.
Platformos patogus valdymas, galiu suteikti prižiūrėtojo kontaktus. Įsigyjus pilnai apmokysiu ir atsakysiu iškylančius klausimus.
• Mokėjimų sistema OPAY;
• Pridedmas aktyvus Facebook puslapis su 1800 “patinka”, Instagram, TikTok paskyros;
• Pilnai profesionaliai optimizuota Google ads paskyra;
• Registruota vartotojų 2400;
• Sukurta pardavimų skatinimo struktūra su nuolaidos kodais ir bandomaisiais testais.
Projektas parduodamas be įmonės. Parduodamas todėl, nes ši veikla nėra pagrindinė, trūksta laiko. Noriu perleisti šį projektą į patikimas rankas vystymui, taip pat yra vairavimo mokyklų šilti kontaktai dėl galimybių bendradarbiauti.
Daugiau informacijos el. paštu arba telefonu.
info@raket.lt
867613832
Kaina
€ 4,500