Parduodama įmonė

Paskelbta gegužės 15 d., 2020

Parduodama pilnai veikianti be skolų įmonė - UAB "Konsultacijos" . Įmonės veikla - darbų saugos bei gaisrinės saugos dokumentacijos tvarkymas, konsultacijos darbo klausimais, galimos buhalterinės apskaitos paslaugos ar kitos veiklos. Įmonė gyvuoja 5 metus, neturi ir neturėjo jokių įsiskolinimų su gera istorija.
KAINA - 5000 EURŲ.
Nusipirkus įmonę gaunate:
1. Kuruojamas įmones su kuriomis pasirašytos paslaugų sutartys. Iš kurių nuolatinės kasmėnesinės gaunamos pajamos apie 1200eurų. Išlaidos labai minimalios - kuras, konceliarinės prekės, darbo užmokestis. Tad nusipirkus įmonę, gaunate nesukdami galvos kas mėnesį garatuotas pajamas.
2 . Papildomos pajamos gaunamos ir iš klinetų, kuriems tvarkysite dokumetus be paslaugų teikimo sutarčių: darbų saugos, gaisrinės saugos. Prieš atsidarant įmonę ir jau dirbant, darbadaviams nuolatos būtina tokia paslauga. Tad galėsite konsultuoti ir rengti visus būtinus dokumentus.
3. Papildomas pajamas gausite parduodami jau parengtas darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas, kurias yra nemažai ( apie 500 ir daugiau, įvairių ekonominės veiklos rūšių) , pareiginius nuostatus, kurių turime dar daugiau.
4. Visą klientų duomenų bazę.
5. Visus parengtus dokumentus įvairių ekonominių veiklos rūšių. Nereikės nieko kurti.
6. Būsimus klientus po įmonės pardavimo nukreipinėsim tiesiai pas Jus.
7. Parduodant įmonę, padarysime apmokymus būsimų įmonės savininkų, darbuotojų. Nepaliksime nežinioje, paaiškisime kaip viską tvarkytis.
8. Įmonė gali vystyti bet kokią ekonominę veiklą. Labai tiktų buhalterinei apskaitai, teisininkams ir darbų saugos klausimams, mokymams. Įmonės pavadinimas tam pilnai tiktų.
9. Paliekame stacionarų kompiuterį, nešiojamą kompiuterį ,lentyną (jei reikia), kėdes (jei reikia).
10. Perkant įmonę gaunate: sąskaitą banke, įmonės štampus, įstatus ir kitus visus būtinus dokumentus, logotipą, internetinį puslapį (naujai sutvarkytą) su nesudėtinga turinio valdymo sistema, elektroninį paštą (-us).
11. Socialiniame tinklalapyje Facebook paskyrą.
12. Įmonės sąskaitą banke. Bankinę mokėjimo kortelę.
Įmonė parduodama, nes įmonės akcininkas turi kitą veiklą, kuri visiškai nesusijusi su šia veikla. Šiuo metu įmonėje dirba du darbuotojai: akcininkas ir buhalterė.
Puikus darbas/ veikla tiems, kuriems patinka dirbti ofise, reikalui esant nuvyksta į prižiūrimas įmones. Lygiagrečiai prižiūrimoms įmonėms galima pasiūlyti ir buhalterinės apskaitos priežiūrą, mokymus ar kitas papildomas paslaugas. Galima prekiauti saugos priemonėmis, informaciniais lipdukais, saugos ženklais ir panašiai.
Įmonė turi vieną akcininką, tad pardavimas vyks labai sklandžiai. Nusipirkus įmonę galima iš karto dirbti gaunant pastovias pajamas.
Susidomėjusiems prašau rašyti ar skambinti: +37068500933, edita@dskonsultacijos.lt .
Kaina
sutartinė