Parduodama gerai žinoma e-parduotuvė.

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Parduodama gerai žinoma e-parduotuvė.
Parduodama gerai žinoma, pelningai veikianti internetinė moteriškų drabužių parduotuvė. El. parduotuvė turi unikalų dizainą bei logotipą. Internetinė parduotuvė rinkoje veikia jau 7 metus. 2015 metais apyvarta buvo apie 30000 Eurų. Apyvarta visiškai priklauso nuo dedamų pastangų, todėl galima gerokai padidinti pardavimus.
Į kainą įeina:
UAB (PVM mokėtoja). Atsargų likutis - vertė ~ 10 000 Eur; Domenas ; Parduotuvės turinio valdymo sistema; Parduotuvės hostingas; Elektroninio pašto dėžutės; Paypal bei Paysera elektroninės bankininkystės atsiskaitymo sistema; Nuolatinių klientų kontaktai (virš 3700 registruotų vartotojų); Google Analytics paskyra su parduotuvės statistika; Facebook gerbėjų puslapis (virš 37 tūkst. gerbėjų); Facebook reklamos kompanijų paskyra su sukurtomis kompanijomis; Google Ad Words paskyra su sukurtomis reklaminėmis kompanijomis; Tiekėjų sąrašai; Palankios bendradarbiavimo su tiekėjas sąlygos (nuolaidos net iki 15 proc.); Sutartis su VENIPAK ir DPD įmonėmis. Palankios bendradarbiavimo sąlygos (Lietuvoje bei užsienyje); Sutartis su AB Lietuvos paštas (pašto skyriuje galima išsiusti siuntas be eilės) ; Apmokymai/konsultacijos/rekomendacijos ;
Kaina iš ties yra LABAI PATRAUKLI. Tuo tarpu vardas rinkoje, klientų, tiekėjų kontaktai, FB gerbėjų puslapis, visa patirtis sukaupta per 7 metus pridedama NEMOKAMAI!
E- parduotuvė šiuo metu yra veikianti. Parduotuvėje integruotos kurjerių tarnybos sistemos, mokėjimų sistemos ir kt. Ji yra lengvai valdoma. Puiki galimybė pradėti savarankiškai dirbti, nes kartu su parduotuve ir atsargomis parduodama 7 metų patirtis, sukauptos žinios, partnerių ir pirkėjų kontaktai. Ši neįkainojama informacija suteikia daugybę konkurencinių pranašumų. Parduotuvė parduodama, nes pasikeitė įmonės veiklos kryptis, trūksta laiko. Detaliasnė informaciją apie e-parduotuvę atskleidžiama tik rimtai susidomėjusiam.
Kaina
€ 2,100