Parduodama gamybos įranga,drabužių, dovanų verslui

Paskelbta rugsėjo 12 d., 2020

Parduodamas greitai atsiperkantis reklamos, personalizuotų dovanų gamybos bei pardavimo verslas su visa reikiama įranga, produktais, medžiagomis, tiekėjais ir visa reikiama INFORMACIJA. Galima aptarnauti tiek fizinius tiek juridinius asmenis. GALIMA SU BET KOKIA VEIKLOS FORMA DIRBTI IŠKART!
NIEKO PAPILDOMAI PIRKTI NEREIKIA, VISKAS YRA NET IKI MENKIAUSIŲ SMULKMENŲ.
Galima dirbti iš namų ir prekyba vykdyti internetu, FB, instagram.
Su turima įranga galima gaminti ir pardavinėti: marškinėlius/džemperius/kepuraites/kojines/apatinį trikotažą/rankines/liemenes ir kt. tekstilę, taip pat puodelius, lėkštes, puzzle dėliones, raktų pakabukus su norimais užrašais ar foto nuotraukomis, laminavimo darbai (vip kortelės, įvairūs pažymėjimai, renginių dalyvių kortelės ir pan.), graviravimas lazeriu ant medžio, riešutų, plastiko, odos ir kt. paviršių, lipdukų gamyba bei pjaustymas, bei dar daug neišvardintų paslaugų!

Pasiūlymą sudaro ši įranga:

Galingas DELL stalinis kompiuteris 1000 GB vietos failams, 8 GB RAM, INTEL core i5 procesorius, visos reikalingos programos + didelis ryškus 24 colių LG monitorius, klaviatūra, pelė.

PIXMAX ploteris 72 cm darbinio pločio. Naudoja ROLAND peiliukus, galima ne tik pjaustyti plėvelę, bet ir popierių, taip pat vietoj peiliuko įstayti tušinuką, bei juo užrašyti norimą užrašą ant lapo preciziškai tiksliai.

NEJE, naujas graviravimo lazeris,skirtas graviruoti medieną, riešutus, plastiką, odą ir kt. paviršius. Turi integruotą aušintuvą.

Belaidis EPSON spausdintuvas su papildomai įdiegta sublimacinio rašalo padavimo sistema sublimacijai (Spausdina spalvotai ir aukšta kokybe ant sublimacinio popieriaus, kur vėliau, naudojant termo presą, vaizdą galima perkelti ant įvairių paviršių.). + dažai

Marškinėlių, džemperių termo presas + valdymo blokas + laidai. Preso pagalba galima perkelti įvairius užrašus ar nuotraukas ant norimos tekstilės - marškinėlių, džemperių, kojinių, maišelių, taip pat puzzle delionių ir kt.

Atskiri termo presai: kepuraitėms, mažoms lėkštėms, didelėms lėkštėms, puodeliais.

Laminavimo aparatas + laidas + laminavimo vokeliai. Galima laminuoti tiek karštuoju, tiek šaltuoju būdu. Maksimalus laminavimo lapo dydis - A4

Profesionalūs IDW manekenai (torsai) 3 VNT.Manekenai skirti tekstilės fotografavimui, taip pat mugių metu demonstruoti savo produkcijai.

Žirklės, pincetas, brauklė, skirta darbui su lipdukais.


PRODUKTAI GAMYBAI:

Mediniai pakabukai
Puzzle dėlionės
Kepuraitės
Krepšiai
Bodžiukai

ir kt.

Kaina 6000eur
Kaina
€ 6,000