Parduodama elektroninė parduotuvė

Paskelbta balandžio 28 d., 2022

Parduodama elektroninė parduotuvė su prekėmis. Parduotuvė prekiauja įvairiomis prekėmis: saugos prekėmis, papuošalais, laikrodžiais bei kitomis prekėmis. Yra sukurtas el. parduotuvės logotipas. Parduotuvės prekės nėra didelės ir neužima daug vietos, todėl tinka laikyti namuose ir bent jau pradžioje el. parduotuvės prekių laikymui pakaks nedidelės spintelės.
Tinka kaip papildoma veikla turint darbą, kuriame nėra labai didelis užimtumas. Veiklą galima vykdyti iš bet kurios Lietuvos vietos, svarbu, kad būtų galimybė išsiųsti prekes. Puiki veikla turint laisvo laiko tuo užsiimti ir prekiauti, tuo labiau pandemijos metu, kadangi elektroninė prekyba tokiu laikotarpiu tik auga.
El.parduotuvė puikiai tinka vykdyti veiklą pagal individualios veiklos pažymą, tačiau galima vykdyti ir įsteigus įmonę (šiuo metu veikla vykdoma įsteigus įmonę, tačiau įmonė neparduodama). Parduotuvės pavadinimas yra labai universalus, taigi šioje parduotuvėje taip pat galite prekiauti ir savo turimomis prekėmis (jei tokių turite).
Kai kurios el. parduotuvėje parduodamos prekės tikrai labai populiarios. Vos pradėjus kelti šias prekes ir apie tai paskelbus – atsidado pirkėjai. Nuo el. parduotuvės sukūrimo (2022-01-12 iki 2022-03-26) buvo iš viso 9 pardavimai. Per šį laikotarpį iš viso parduota už 241 EUR. Tuo tarpu reklamai išleista tik apie 5 EUR. Parduotuvės išlaikymas (domenas ir HTTPS protokolas) kainuoja vos 25 EUR per metus (yra sumokėta iki 2023 m. sausio mėn.).
Parduotuvės pirkėjui perduosiu el. parduotuvę su prekių likučiu, el. parduotuvės telefono numerio kortelę (Ežio tinklas, galima numerį perkelti į kitą tinklą), tiekėjų kontaktus, pateiksiu informaciją kaip dirbti su el. parduotuve bei plėsti el. parduotuvės žinomumą.
El.parduotuvė parduodama, nes norima susikoncentruoti į pagrindinę įmonės veiklą. Parduodamos elektroninės parduotuvės pavadinimas pateiktas antrame paveiksliuke.
Kaina
€ 400