Parduodama elektroninė parduotuvė

Paskelbta balandžio 9 d., 2021

Parduodama el. parduotuvė prekiauja įvairiomis prekėmis namams, naminiams gyvūnams, sodui bei verslui. Prekių asortimentą sudaro apie 33000 prekių. Veikla vykdoma dropshiping principu (t.y. prekės iš tiekėjo užsakomos tik tuomet, kai jas įsigyja pirkėjas, o tiekėjas prekes siunčia tiesiogiai pirkėjo adresu). Lengvai įsimenamas parduotuvės pavadinimas.
Nors nuo parduotuvės sukūrimo dar praėjo palyginus nedaug laiko (parduotuvė sukurta 2021 m. vasario mėn.), bet parduotuvė jau yra palyginus nemažai išreklamuota. Parduotuvė jau turi apie 180 sekėjų parduotuvės Facebook puslapyje, yra sukurta daug įvairių reklaminių skelbimų didžiausiuose skelbimų portaluose, el. parduotuvės alio.lt paskyra turi auksinio nario statusą ir yra suteikiama papildoma 30 proc. nuolaida mokamoms reklamos paslaugoms. Taip pat yra patalpinti reklaminiai skelbimai ir kituose mažesniuose skelbimų portaluose. Yra sukurti ir įkelti keli straipsniai, padedantys pritraukti lankytojus. Todėl parduotuvėje auga lankytojų skaičius.
Parduotuvė prekiauti pradėjo tik kovo mėnesį ir iki balandžio 8 dienos jau turėjo iš viso 4 pardavimus, t.y. 3 užsakymai po 1 prekę buvo pateikti per parduotuvės sistemą (apmokėjimai per Payseros sistemą) ir vienas užsakymas (iš karto užsakytos 2 prekės) buvo pateiktas telefonu ir apmokėtas tiesiog bankiniu pavedimu į banko sąskaitą. Iš viso parduota beveik už 284 EUR.
El.parduotuvė, bent iš pradžių, puikiai tinka kaip papildomas pajamų šaltinis (jeigu pagrindiniame darbe nėra didelis užimtumas). Kadangi parduotuvės pavadinimas yra labai universalus, šioje parduotuvėje galite prekiauti ir kitomis savo turimomis prekėmis (jei tokių turite) ir tokiu būdu išplėsti savo turimą prekių asortimentą. Bet galima prekiauti ir vien tik parduotuvės prekėmis (dropshipingu).
Dirbti su parduotuve galima su Individualios veiklos vykdymo pažyma (nėra būtina steigti įmonės), tačiau esant poreikiui galima steigti ir įmonę (ar vykdyti veiklą su jau turima įmone).
Kadangi parduotuvė veikia dropshiping principu, nereikia sandėliuoti prekių, o jas reikia užsakyti iš tiekėjo tik tuomet, kai jas iš Jūsų užsako Jūsų klientas. Be to, pats tiekėjas iš Lenkijoje esančio sandėlio (per kurjerį nemokamai) tiesiogiai siunčia prekes klientams, t.y. Jums net nereikės jų persiuntinėti ir dėl to gaišti laiko ir išleisti papildomų pinigų už siuntimą. Be to, tiekėjas prisiima įsipareigojimą priimti grąžinamas prekes (jeigu tokių būtų) bei grąžinti už jas pinigus Jums (o Jūs atitinkamai grąžintumėte klientui). Taigi, nėra jokios rizikos dėl grąžinamų prekių. Jei taip atsitiktų, kad būtų grąžinimas, tiekėjas atsiųstų kurjerį paiimti grąžinamos prekės iš kliento, taigi Jums jokių rūpesčių ar papildomų finansinių nuostolių tai nesukeltų. Yra mėnesinis mokestis tiekėjui - 30 EUR už šias paslaugas. Be abejo, parduotuvės pirkėjui perduosiu tiekėjo kontaktus.
Parduotuvė nėra nuomojama, ji yra nuosava, taigi jokių nuomos mokesčių nėra. Už parduotuvės talpinimą (hostingo paslaugas) mokestis bus apie 9,50 EUR + PVM per mėnesį, mokant kas 3 mėnesius (galima jį šiek tiek sumažinti užsakant hostingą ilgesniam laikui, pvz. iš karto metams). Už domeną yra metinis mokestis yra 10,99 EUR +PVM per metus.
Parduotuvė sukurta galingos Opencart sistemos pagrindu. Sukurtas parduotuvės logotipas, yra nupirktas domenas, yra sumokėta beveik iki balandžio pabaigos už parduotuvės talpinimą (hostingą). Prijungta ir išbandyta Analytics, kur pateikiama lankomumo statistiką pagal tam tikrus kriterijus. Tiekėjo sandėlio likučiai automatiniu būdu yra kasdien atnaujinami.
Puiki veikla turint laisvo laiko tuo užsiimti ir prekiauti, tuo labiau pandemijos ir karantino metu, kadangi elektroninė prekyba šiuo laikotarpiu auga. Prekiauti per elektroninę parduotuvę galite būnant bet kuriame Lietuvos mieste ar kaime. Uždarbis priklausys nuo to, kiek darbo įdėsite ir kaip išdirbsite savo strategiją.
Parduotuvė parduodama, nes norima susikonsentruoti į kito verslo vystymą.
Parduotuvė ir jos pavadinimas matosi šio skelbimo antrame paveiksliuke. Uždėjus parduotuvės pavadinimą Google paieškoje, galima apžiūrėti šią el. parduotuvę detaliau. Visą Jus dominančią informaciją suteiksiu telefonu. Parduotuvės kaina 1100 EUR.
Kaina
€ 1,100