Parduodama elektroninė parduotuvė (su UAB)

Paskelbta briželio 8 d., 2021

Parduodama el. parduotuvė prekiauja įvairiomis prekėmis namams, naminiams gyvūnams, sodui bei verslui. Prekių asortimentą sudaro apie 38000 prekių. Veikla pilnai vykdoma dropshiping principu (t.y. prekės iš tiekėjo užsakomos tik tuomet, kai jas įsigyja pirkėjas, o tiekėjas prekes siunčia tiesiogiai pirkėjo adresu). Lengvai įsimenamas parduotuvės pavadinimas. Yra 4 parduotuvės tiekėjai (pirkėjui perduosiu jų kontaktus).
Nors nuo parduotuvės sukūrimo dar praėjo palyginus nedaug laiko (sukurta 2021m. vasario mėn.), bet parduotuvė jau yra palyginus nemažai išreklamuota. Parduotuvė jau turi virš 500 sekėjų parduotuvės Facebook puslapyje, yra sukurta daug įvairių reklaminių skelbimų didžiausiuose skelbimų portaluose (pirkėjui bus perduodamos turimos paskyros su skelbimais) ir kituose mažesniuose skelbimų portaluose. Yra sukurti ir įkelti keli straipsniai, padedantys pritraukti lankytojus.
Parduotuvė prekiauti pradėjo tik kovo mėnesį ir iki birželio 8 dienos (imtinai) jau turėjo iš viso 35 pardavimus, t.y. iš viso parduota beveik už 3500EUR (įskaitant užsakymus telefonu bei atsiskaitymus “Gera dovana dovanų kuponais).
El.parduotuvė, jei nėra didelis užimtumas pagrindiniame darbe, tinka ir kaip papildomas pajamų šaltinis, tačiau tiktų ir kaip pagrindinis pajamų šaltinis. Kadangi parduotuvės pavadinimas yra labai universalus, šioje parduotuvėje galite prekiauti ir kitomis savo turimomis prekėmis (jei tokių turite) ir tokiu būdu išplėsti savo turimą prekių asortimentą. Bet galima prekiauti ir vien tik dabar esančiomis parduotuvės prekėmis (dropshipingu). Kadangi parduotuvėje prekiaujama ir montuojamomis prekėmis (pvz. stumdomos durys ir pan.), kai kurie klientai teiraujasi dėl montavimo paslaugų, o tai gali būti puiki galimybė išplėti veiklą, kas sugeba teikti montavimo paslaugas.
Parduotuvė parduodama kartu su įmone (UAB). Kadangi verslas buvo išplėstas, pradėta dirbti su daugiau tiekėjų, norėta sudaryti galimybę klientams atsiskaityti dalimis, kovo mėn. 19 d. buvo įsteigta įmonė (iki to laiko veikla buvo vykdyta pagal IV pažymą). Šiuo metu įmonė yra tvarkinga, pagamintas antspaudas, skolų nėra. Yra pasirašyta sutartis su Pigu.lt dėl prekybos ir per šią platformą.
Kadangi parduotuvė veikia dropshiping principu, nereikia sandėliuoti prekių, o jas reikia užsakyti iš tiekėjų tik tuomet, kai jas iš Jūsų užsako Jūsų klientas. Vienas iš tiekėjų (pagrindinis) pats iš Lenkijoje esančio sandėlio (per kurjerį nemokamai) tiesiogiai siunčia prekes klientams, t.y. Jums net nereikės jų persiuntinėti ir dėl to gaišti laiko ir išleisti papildomų pinigų už siuntimą. Be to, tiekėjas prisiima įsipareigojimą priimti grąžinamas prekes (jeigu tokių būtų) bei grąžinti už jas pinigus Jums (o Jūs atitinkamai grąžintumėte klientui). Taigi, nėra jokios rizikos dėl grąžinamų prekių. Jei taip atsitiktų, kad būtų grąžinimas, tiekėjas atsiųstų kurjerį paiimti grąžinamos prekės iš kliento, taigi Jums jokių rūpesčių ar papildomų finansinių nuostolių tai nesukeltų. Yra mėnesinis mokestis šiam tiekėjui - 30 EUR už šias paslaugas.
Kiti tiekėjai (papildomi tiekėjai) už nedidelį siuntimo paslaugų mokestį taip pat siunčia prekes tiesiogiai klientui, tačiau netaiko mėnesinio mokesčio.
Antkainis sudaro 30-100 proc.
Parduotuvė nėra nuomojama, ji yra nuosava, taigi jokių nuomos mokesčių nėra. Už parduotuvės talpinimą (hostingo paslaugas) mokestis bus apie 10 EUR + PVM per mėnesį. Šiuo metu yra sumokėta iki 2022-04-27. Už domeną metinis mokestis yra 10,99 EUR +PVM per metus (sumokėta iki 2022-03-22).
Parduotuvė sukurta galingos Opencart sistemos pagrindu. Sukurtas parduotuvės logotipas. Prijungta ir išbandyta Analytics, kur pateikiama lankomumo statistiką pagal tam tikrus kriterijus. 2 tiekėjų sandėlio likučiai automatiniu būdu yra kasdien atnaujinami. Kitų 2 tiekėjų prekės yra sukeltos rankiniu būdu, tačiau šie tiekėjai visada turi pakankamą kiekį prekių, todėl dėl likučių jaudintis tikrai nereikia (vienas iš šių tiekėtų pats yra prekių gamintojas).
Puiki veikla turint laisvo laiko tuo užsiimti, tuo labiau pandemijos ir karantino metu, kadangi elektroninė prekyba šiuo laikotarpiu tik auga. Prekiauti per elektroninę parduotuvę galite būnant bet kuriame Lietuvos mieste ar kaime.
Daug parduotuvės prekių Google paieškoje jau yra pirmame-antrame puslapyje (uždėjus pagal prekės pavadinimą), todėl į parduotuvę pirkėjai patenka net ir be reklamos.
Parduotuvėje yra įsteigta Paysera (galimybė atsiskaityti per visus bankus), tai pat yra pasirašyta sutartis bei instaliuota į parduotuvės sistemą galimybė atsisikaityti išsimokėtinai. Be to bendradarbiaujama su “Gera dovana ir klientai, gavę dovanų kuponus, gali atsiskaityti už šios parduotuvės prekes.
Parduotuvės pavadinimas yra pateiktas antrame paveiksliuke. Viso elektroninės parduotuvės verslo kaina (su įmone) 5000EUR.
Kaina
€ 5,000