Parduodama, Elektroninė parduotuvė "Jaunėlis"!

Paskelbta gruodžio 10 d., 2020

Parduodama internetinė parduotuvė www.jaunelis.lt . Jaunėlis pardavinėja viską kas susiję su mūsų mažaisiais, pradedant nuo drabužėlių, avalynės, baigiant žaislas ir daug kitų aksesuarų. Jaunėlio el. parduotuvė administruojama "OpenCart" platformoje. Veikia nuo 2017 metų. Taip pat pridedamas Facebook puslapis:
https://www.facebook.com/jaunelisparduotuvevaikams/ (1109 likes)


Jaunelio kiekvienai prekei priskirta SEO nuorodą, taip klientas ypatingai lengvai gali rasti, Jam patinkančią prekę paieškos sistemoje - "Google". Prekių aprašai, tekstas pačioje parduotuvėje unikalūs. Į sistemą įkelta virš 11000 prekių. Parduotuvėje prekės įsikelia automatiškai, bei pati parduotuvė veikia "DROPSHIPPINGO" metodu. Tai reiškia Jums nereikės apsikrauti sandėlių prekėmis, tik prižiūrėti ir kryptingai dirbti su klientais (nereiks jokių prekių pirkti ir sandėliuoti) . Jaunėlyje Įdiegtas ne vienas extension (papildinys), kuris vartotojui palengvina naršymą ir leidžia patogiau išsirinkti ir įsigyti norimas prekes. Keli pvz, kas įdiegta: vieno puslapio checkout prekių atspalvių pasirinkimas pranešimai, kai prekės kaina sumažės, LTexpress paštomatų modulis, integruoti visi Lietuvos bankai, taip pat ir "Paysera".

Domenai (Svetainės pavadinimas) :
https://jaunelis.lt + el. paštas info@jaunelis.lt


Yra aukštos kvalifikacijos programuotojas, kuris susipažinęs ir dirbo su Jaunėliu. Esant poreikiui jis jį tvarko ar ką nors naujo įdiegia. Jei domina, kontaktus galėsiu perleisti. Už hostingo paslaugas sumokėta iki 2020-11-08. Veikla vykdoma MB (mažojoje bendrijoje). Metinio pelno informacija suteikiama susitikimo metu.

El. parduotuvės pardavimo kaina: 1600 €. Į kainą įeina ir visa praktinė patirtis, vadinamasis „know-how“, kuri bus perduota kartu su el. parduotuve.

Kodėl pelningai veikianti el. parduotuvė parduodama?
Projektą vykdantis asmuo nebespėja susiderinti laiko su esamais darbais bei turimais mažais vaikais.

Nuorodos:
Parduotuvės adresas – https://jaunelis.lt
info@jaunelis.lt
Kontaktinis telefonas: +37068717556
Miestas: Kaunas
Kaina: 1600€.
Kaina
€ 1,600