Parduodama el. parduotuvė

Paskelbta lapkričio 4 d., 2020

Parduodamas verslas - internetinė parduotuvė

Parduodama el. parduotuvę kuri užsiima prekyba mobiliųjų telefonų aksesuarais ir priedais. Tokiais kaip apsauginiai ekrano stikliukai, dėkliukai, pakrovėjai, power bankai, ausinės, bluetooth kolonėlės ir t.t, asortimentą galima plėsti pagal savo norus.

Sukurtas labai patrauklus ir profesionaliai atrodantis puslapis, kuriam sukurti buvo samdyta profesionali įmonė. Puslapio valdymas labai patogus ir lengvas. Viską galite koreguotis pagal save. Galite plėsti asortimentą, pridėti naujas kategorijas, keisti prekių kainas, nuotraukas, aprašymus ir t.t.

Investavus laiko ir pinigų į reklamą galima tikėtis itin didelio pelno, kadangi mobiliųjų telefonų priedai visada turės didelę paklausą.

Kartu perduosiu visus esamus tiekėjus, kurie gali pasiūlyti didelį prekių asortimentą už labai patrauklią kainą.

Puiki proga pradėti savo nuosavą verslą, kuriam skyrus noro ir laiko galima tikėtis didelio pelno.

Parduodu, nes turiu kitų internetinių verslų, tad šiai parduotuvei neturiu galimybės skirti tiek laiko kiek norėtusi.

El. Parduotuvės kaina 1100€ (be prekių likučio)
Su prekiu likučiu 1900€
(Parduodama be įmonės)

Į prekių likutį įeina apie 2000 vnt apsauginių ekrano stikliukų beveik visiems iPhone, Huawei, Samsung, Xiaomi, Nokia, LG, Sony, OnePlus telefonų modeliams, apie 30 power bankų nuo 10000 iki 30000 mAh talpos, įvairių pakrovėjų, originalių, magnetinių, automobilinių, apie 50 atverčiamų odinių “Magnet book case dėkliukų iPhone, Samsung, Huawei modeliams, 4 vnt bluetooth ausinių, 4 vnt bluetooth kolonėlių.

Susidomėje ir norintys apsižvalgyti po el. parduotuvę, susiekite, atsiųsiu puslapio nuorodą.
Kaina
€ 1,900