Parduodama el. parduotuve - spauda ant drabužių

Paskelbta sausio 6 d.

Parduodamas pilnai paruoštas projektas, verslui pradėti.
Apie projektą - Pagrindinis svėtainės variklis yra spauda ant drabužių ir kitų daiktų - TAČIAU TAI NEREIKALAUJA ĮRANGOS, viskas vyksta tarpininkavimo būdų, sudaryta sutartis su užsienio įmonė, kuri visa darbą atliks už Jus. Jums lieka priimti užsakymus iš klientų arba sugalvoti savo dizainą ir įkelti pardavimui į svetainės parduotuvėlę.
Spauda ant drabužių - Žinoma jog pasiūla rinkoje šio tipo verlsų yra nemaža, tačiau taip pat žinoma jog drabužius visada žmonės atsinaujina, tad paklausa išlieka taip pat didelė, ypatingai užsakymai dovanoms, per tokias šventes, kaip bernvakariai ar mergvakariai, gimtadieniai, vestuvių metinės ir daugelį kitų. Vieta kurioje, taip pat galite parodyti ir savo orginaliają dizaino pusę, sukurdami patauklią maikę ar juokingą užrašą ant jos ir tuo pačiu uždirbdami pinigus be investicijų į įrangą, drabužius elektrą ir t.t.
Įsigydami projektą pirmiausia tapsite el. parduotuvės savininku, patrauklaus dizaino, paprasta naudotis, lengva turinio valdymo sistema. Pagalbą suteiks Jums įmonė administruojanti el. parduotuvę, už serverių nuomą ir administravimą jau sumokėtą(už metus laiko). Taip pat, prie Jūsų drabužių dizaino įdėjų(kurias norėsite įkelti į parduotuvėle) prisidės asmuo kuris Juos pavers realistiškais ant drabužių.
Apibendrinant įsigydami projektą turite jau pilnai paruoštą el. parduotuvę veiklai vygdyti, patikimą tiekėja(aukštos kokybės įranga ir medžiagos), įdėją, el. paštai(5), profesionalaus dizainerio paslaugos už simbolinę kainą, greitą ir efektyvia pagalbą už kurią sumokėta (administruojanti įmonė).
El.parduotuvės adresas: www.atsispausdink.lt
(Galimi pritaikymai pagal Jūsų norus - bendraujant su administratoriais)
Esu pasiruošęs atsakyti į visus Jūsų rūpimus klausimus - tad su nekantrumu lauksiu Jūsų žinučių!
Kaina
€ 1,150