Parduodama dropshipping el. parduotuvė, 50,000.00 EUR metinė apyvarta.

Paskelbta gegužės 4 d.

Parduodu visiškai automatizuotą elektroninę sėdmaišių parduotuvę, Lietuvos rinka, labai lengva administruoti tam užteks vos 1-2val per dieną, nes reklamas tvarko kitas žmogus kuris ir kuria reklamas ir administruoja jas už 400eur./mėn. Šis žmogus dirbtu ir su Jumis tomis pačiomis sąlygomis. Parduotuvė veikia pelningai nuo pat pirmo mėnesio iki dabar, ji sukurta naudojant wordpress+woocommerce, todėl jokų papildomų išlaidų už pardavimus ar puslapį nėra. Yra sutartis su tiekėju jog jo produktus Lietuvoje pardavinėju tik aš, Jūs taip pat pasirašytumėte tokią pačia sutarį. Puslapis yra jaunas, jam vos 10 mėn. Taip pat nėra jokių integracijų su didžosiomis Lietuvos pardavimo platformomis (pigu.lt varlė.lt ir pan.) Todėl savo piko dar tikrai nepasiekė, yra galimybės plėstis.
Veiklą vykdau su individualios veiklos pažymėjimu, todėl įmonės nėra. Iš pradžių Jūs taip pat galėtumėte taip daryti iki kol pasiektumėte sumą iki kurios reikėtu pradėti mokėti PVM.
Parduotuvė veikia dropshipping verslo modeliu, todėl investicijų į sandėlį ar į prekes nereikia. Mano tiekėjai yra iš Lenkijos ir kuria tikrai išskirtinius sėdmaišius daugiau nei 200 skirtingų sėdmaišių, pristatymo terminas 3-7d.d
Be abejo pridėsiu FB/IG paskyras, el. paštą ir begalines konsultacijas tiek kiek reikės.
El. Puslapis www.pufy.lt
Su rimtu pirkėju kaina derinama
Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu: dziugas.rut@gmail.com arba telefonu: +37067271572
Kaina
€ 15,000