Kaina
sutartinė

Parduodama buhalterines paslaugas teikianti įmonė

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d.

Parduodame mažąją bendriją, kuri teikia buhalterines paslaugas. Idealus variantas buhalteriui (-ei), norinčiam susikurti sau darbo vietą.
Pajamos per mėnesį: 920 EUR + PVM.
Klientų sk.: 8
Išlaidos per mėn.: Serverio ir Rivilė Gama nuoma apie 50 EUR + kanceliarinės išlaidos. Buhalterinė programa naudojama išoriniame serveryje. Prie jo jungiamasi internetu. Yra galimybė sumažinti šias išlaidas naudojant savo programą – išlaidų serveriui ir Rivile Gama nebereikės.
Kelios įmonės pastaruoju metu augo ir jau viršijo sutartyje numatymas darbų apimtis, todėl galima derėtis racionaliam kainos pakėlimui. Visus klientus aptarnauti reikia vieno buhalterio (-ės) dirbančio puse etatu. Tad pradžioje bus lengva perimti darbus, o vėliau, turėsit laiko priimti naujų klientų.
Kartu su įmone parduodame įmonės interneto svetainę. Tinklapis sukurtas profesionaliai, per savaitę sulaukiame nuo 600 iki 1000 unikalių lankytojų. Svetainė užima pirmąsias vietas Google paieškoje pagal pagrindinius su buhalterija susijusius raktažodžius. Per savaitę sulaukiame nuo 1 iki 7 naujų klientų užklausų, tad įmonė turi labai didelį potencialą augti.
Jeigu domina – susisiekite, atsiųsime detalesnę informaciją apie pačią įmonę, klientus, darbų apimtis. Įmonę parduodame, nes dirbame kitose srityse, neturime resursų priimti naujų klientų. Pardavus įmonę, padėsime įsivažiuoti į darbus, supažindinsime su klientais, išmokysime naudotis sistemomis, padėsime sukurti el. pašto adresus ir kt.