Parduodama avalynės, drabužių, aksesuarų elektroninė parduotiuvė /išparduotuvė

Paskelbta lapkričio 21 d., 2020

Www.DivuDiva.lt – tai originalių, kokybiškų vardinių prekių išparduotuvė, prekiaujanti žinomų prekių ženklų prekėmis : avalyne, drabužiais ir aksesuarais (Adidas, Nike, Cavalli, Emporio Armani, Guess, Love Moshino, Ana Lublin, Diesel, Michael Kors, Gant, Napapirji, New Balance, Ray- Ban, Puma, Balmain, Versace , Timberlands, Hugo Boss, Dr Martens, Dior, Swarovski , Bikkenbergs , Balenciaga , Champion, Coach, Converse, Vans - iš viso 112 prekiniai ženklai ). Prekės atvyksta iš Italijos, iš sandėlių – visos prekės yra originalios, kokybiškos, su jais lydinčiais dokumentais. Prekybos sistema grindžiama dropshipping principu: nereikia sandėlio , darbuotojų, t.y. užsakymai atvyksta tiesiai pas užsakovus/klientus.
Jau ketvirtus metus sėkmingai veikianti elektroninė parduotuvė DivuDiva.lt, turinti aukštas pozicijas Google paieškoje pagal kategorijas atitinkačius raktinius žodžius. Parduotuvė puikiai pateisino veiklos lūkesčius pavasarinio karantino laikotarpiu, prekyba plečiasi ir šio karantino metu. Plačiai išreklamuota elektroninė parduotuvė sukurta Prestashop platformos pagrindu, yra labai aiški ir lengvai valdoma (lietuvių k.). Ši elektroninė parduotuvė yra unikali tuo, kad ją valdyti/administruoti gali vienas žmogus. Prekės importuojasi į svetainę iš tiekėjų automatiškai,nėra jokio ‚‘‘rankinio darbo“ , prekių kainų/antkainio nustatymas taip pat nustatomas automatiškai remiantis prekės savikaina- nustatoma pagal prekės pardavimo taisyklę . Visos prekės yra sandėliuojamos pas tiekėjus ir išsiunčiamos tiesiai pirkėjui (dropshipping principu). Prekės bet kurią Europos šalį pasiekia per 7 d.d. Tai yra idealus variantas, nes nereikia investuoti didžiulių pinigų ir laiko į prekių užsipirkimą ir jų sandėliavimą, fotografavimą.
Visą reikalingą informaciją pateikia tiekėjas per turimas programas ( nuotraukos,reklaminės banerių nuotraukos, naujienos rinkoje, kainos, rekomenduojamos pardavimo kainos, rekomenduojamos nuolaidos ir t.t ).
Į pasiūlymo kainą įeina:
- Pilna integracija su pagrindiniais pardavimo kanalais: PIGU.LT ir VARLĖ LT ( pilnai automatizuotas pardavimas, automatinė likučių kontrolė ( keikvieną valandą), automatinis užsakymų formavimas, sąskaitų išrašymas ir t.t.- didelių apimčių pardavimai). Pardavimai vygdomi nuo 2017 06 mėnesio. Nuo 2020 09 mėnesio nuprikta, įdiegta nauja didelių galimybių ptalforma su galimybe prekes importuoti iš karto 20 –ies kalbų katalogu. Nuo 2020 09 mėnesio vygdoma prekyba Latvijoje bei Estijoje , integracijai į Ebay- liko tik pateikti visas prekes į katalogus.( atliekama automatiniu būdu ). Pagrindiniai pardavimo kanalai : Pigu.lt , Kaupe 24, 220LV, Varlė lt. Bei parduotuvės internetinis puslapis www.divudiva.lt. Į pasiūlymą įeina:
– Unikalus svetainės dizainas ir firminis stilius, reklaminiai baneriai.
– iki 5000 vnt. nuolat atsinaujinantis prekių asortimentas su aukščiausios kokybės nuotraukomis.
– Mobili svetainės versija pirkėjui bei galimybė valdyti užsakymus telefonu .
– Domenas www.divudiva.lt + serverio paslauga ( su atskiru elektr. pašto adresu).
– Puslapio lankomumas 73 000 unikalių lankytojų (per 2019 metus)
– 40 000 registruotų naujienlaiškių prenumeratorių (el. pašto adresai) – šiuo metu naujienlaikraščiai yra neruošiami.
– Facebook puslapis su 13 000 fanų.
– 800 registruotų Push Notification prenumeratorių. Naujienų išsiuntimo sistema, siunčianti pasiūlymus/akcijas tiesiai į kliento telefono ekraną arba į vartotojo kopiuterį (naršyklės kampe).
– Google Adwords, Facebook ir Instagram reklaminės kampanijos.
– Payser os bei kiti atsiskaitymo paskyros ir moduliai.
– SMS sistema, skirta informuoti klientus SMS žinutėmis.
– Įmonės telefono nr. ir el. pašto adresai.
– Sutartys su tiekėjais.
Papildomi moduliai:
– Prekių su nuotraukomis importavimo modulis.
– Online pagalbos modulis (galimybė atsakinėti klientams naudojant telefoną ir kompiuterį).
– Mobili programėlė įspėjanti apie kiekvieną užsakymą ir registraciją.
– Statistikos moduliai (Google Analytics ir Prestashop statistika).
– Automatinės sąskaitos faktūros ir kiti laiškai.
– Slider baneriai ir nuotraukų keitimosi užvedus pelę moduliai.
– Laikroduko modulis (tiksintis laikas iki pasiūlymo pabaigos)
– Nuolaidų kuponų modulis.
– Atsiskaitymo GRYNAIS (kurjeriui) modulis.
– Pop-up modulis (užsisakyk naujienlaiškį ir gauk 5€ dovanų)
– SEO expert, Cache manager ir Datebase optimization moduliai.
– Pay sera atsiskaitymo modulis.
– HTTPS secure modulis (svetainė veikianti saugiu https režimu)
– Omniva ir LP Express kurjerių moduliai.
– Daugiakalbystės galimybė (dirbti visoje Europoje).
Nemokamai ( 2 savaites ) apmokysime naudotis ir administruoti el. parduotuvę, kelti prekes, administruoti reklamas, formuoti asortimentą, numatyti pardavimų kanalus, ir kt. Galime pasiūlyti puikiai išmanantį šios parduotuvės veiklą bei administravimą darbuotoją – pagal sutartinį atlyginimą bei poreikį dirbti ir toliau.
Parduotuvė parduodama dėl asmeninių/ šeimyninių priežasčių
El. parduotuvės kaina – 27000 €
Kaina
€ 270,000