Parduodama 11m. pelninga medžio apdirb. įm. e-shop

Paskelbta spalio 28 d., 2019

Parduodama 11 metų veikianti pelninga medžio apdirbimo ir elektroninės prekybos (e-shop, Amazon, Etsy) įmonė su socialinės įmonės statusu ir ES finansavimu

Parduodama (be skolų) veikianti gamybinė, prekybinė įmonė, vykdanti e-prekybą Lietuvoje ir užsienyje su išvystytu prekiniu ženklu, kurios medžio dirbiniai parduodami per pasaulinės elektroninės prekybos platformas: visų šalių amazon (co.uk./com/it/es/fr/de/ca/com.mx/), etsy.com bei per LT/EN elektronines parduotuves. Įmonė veikia Kaune, tačiau dalis darbuotojų dirba nuotoliniu būdu, todėl yra galimybė nedideliais kaštais valdyti ir išlaikyti infrastruktūrą, bet administracijai dirbti iš bet kur. Reikia marketingo žinių ir investicijų norint plėsti esamą veiklą arba galima lengvai įvesti ir užsiimti bet kuria savo veikla, tačiau ant puikiai veikiančios infrastruktūros ir inovatyvaus verslo modelio.

Pardavimo priežastis: dėl pasikeitusių asmeninių aplinkybių tenka parduoti su atsidavimu kurtą ir vystytą verslą. Padarytas visas įdirbis, tereikia su užsidegimu dirbti. Įmonę norima parduoti naujam savininkui, kuris norėtų plėsti šį verslą ir paslaugų ar produktų spektrą ir toliau sėkmingai dirbti.

Kam? Šis verslas puikiai tinkamas, kurie nori vystyti globalų, inovatyvų verslą. Kurie jau užsiima gamyba metalo, medžio, dovanomis, bet nori išvystytos infrastruktūros leidžiančios parduoti užsienyje, taip pat norintiems išvystyto inovatyvaus verslo modelio. Tiems, kurie nori užsiimti gamyba ir ją plėsti iki didelio gamybinio cecho. Tiems, kas nori iš karto pradėti veikti be pirmojo juodo įdirbio. Tinkama ir norintiems užsiimti statybų veikla (kadangi įmonė turi statybų sertifikatą ypatingiems statiniams) su ES parama, kadangi įmonė turi socialinės įmonės statusą.

Veiklos: verslo sritis yra labai sparčiai auganti - įmonės pagrindinės veiklos 2D/3D medžio ir metalo apdirbimas. Įstatuose nurodytos visos veiklos, todėl galima užsiimti bet kuria veikla (baldų, maisto ir t.t.). Gaminiai eksportuojami į įvairias pasaulio šalis, įvedus tinkamą produktą tikėtinos geros perspektyvos.

Potencialas, padėtis rinkoje, verslo aplinka: verslo plėtros ir augimo galimybės itin didelės, galima sukurti labai pelningą verslą Jungtinėse Amerikos Valstijose, Europoje ir visam pasaulyje.

E- prekyba: prekyba visų šalių Amazonuose, Etsy (100% teigiami atsilepimai, gera reputacija), veikiančios internetinės LT/EN parduotuvės, mobili svetainės versija, palaikomas SEO, pritaikytas atsiskaitymams, adwords/analytics paskyra, pajungta naujienlaiškių sistema, soc. tinklai (facebook, instagram, pinterest, linkedin, youtube).

Gera reputacija: vienuoliką metų veikianti įmonė su gera istorija, be skolų ir įsipareigojimų, aukštas kreditingumo reitingas.

Teisė ir buhalterija: turi savo buhalterį teisiniai reikalai – kiekvieną mėnesį tikrinama darbo biržos ir į du metus kartą darbų saugos, todėl dokumentai tvarkingi, finansinė atskaitomybė už 2018 m., PVM mokėtoja, juridinis statusas – UAB.

Bendradarbiavimo sutartys, kontaktai: partnerystė su medžio, organstiklio tiekėjais, pjovimo paslaugų, pakavimo medžiagų įmonėmis. Sutartys su kurjerių kompanijomis gaminių siuntimui pasaulyje.

Gamybinė įranga ir našumas: modernios CNC staklės (mažai naudotos) kartu su visais reikalingais įrenginiais ir įrankiais. Yra galimybė įsteigti daugiau finansuojamų darbo vietų su įrangos įsigijimu (parašytas ir patvirtintas verslo planas su investiciniu projektu 2019-2021 m.). Sustyguota gamyba ir logistika į visas pasaulio šalis.

Patalpos: šiuo metu įmonė turi nuosavą ofisą, bei nuomojasi dirbtuves gamybai. Patalpos neparduodamos, tačiau galimybė nuomotis ir plėsti gamybines patalpas. Strategiškai patogi vieta gamybai vystyti.

Turtas: CNC staklės ir kita gamybinė įranga ir įrankiai.
Socialinės įmonės statusas ir subsidija: nuo 2008 m., su galiojančiu verslo planu 2019-2021 m., kuris suteikia galimybę gauti 60-80% darbo užmokesčio kompensaciją dirbantiems neįgaliesiems kiekvieną mėnesį bei darbo vietų steigimo kompensaciją (apie 65% kiekvienai darbo vietai).

Vadovai: įmonę valdo du vadovai, teisiškai vienas vadovas.

Statybos atestatas: Nuo 2012 m. suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai. Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų statyba ir montavimas, stogų įrengimas, apdailos darbai.

Know-how: galimybė suteikti visas turimas žinias e-prekybai, amazon, gamybai vystyti, dalyvavimui parodose, įvesti į įmonės valdymą ir teikti konsultacijas.

Žmogiškieji ištekliai: šiuo metu yra septyni darbuotojai.

Duomenų bazė: klientų duomenų bazė Lietuvoje surinkta per parodas ir užsienyje per e-prekybos platformas. Išsiųsta gaminių į 27 šalis pasaulyje.
869952817
Kaina
sutartinė