Parduodama 100 proc. UAB akcijų

Paskelbta gegužės 4 d.

Skubiai parduodama 100 proc. pelningai veikiančios uždarosios akcinės bendrovės (UAB) akcijų.
Bendrovė buvo įsteigta 2013-05-31, o 2013-06-11 buvo įregistruota PVM mokėtojų registre. Realią veiklą bendrovė pradėjo 2013 m. birželio mėnesį. Pagrindinė bendrovės veikla yra prekyba kokybiškais videoregistratoriais ir atminties kortelėmis. Prekės kokybiškos, iš klientų nusiskundimų nesulaukta.
Bendrovė yra užmezgusi tvirtus, stabilius ryšius tiek su tiekėjais (Lietuvoje ir užsienyje), tiek su distributoriais Lietuvoje, tiek su siuntų pervežimo bendrovėmis. Šiuo metu ji neturi jokių skolų, sėkmingai vykdo visus savo įsipareigojimus tiekėjams, distributoriams ir mokestinius įsipareigojimus valstybės institucijomis (VMI ir SODRA). Bendrovėje vedama tvarkinga finansinė apskaita. Taip pat bendrovė neturi jokių įsipareigojimų bankams ar kitoms kredito įstaigoms.
Bendrovė yra parduodama kartu su jai priklausančiu interneto puslapiu (turinčiu aiškų, skambų, lengvai įsimenamą adresą), organizacine technika, atsargomis. Nekilnojamojo turto bendrovė neturi.
Bendrovė yra parduodama dėl pasikeitusių bendrovės akcininkų interesų (akcininkai ketina užsiimti kita veikla). Šios bendrovės įsigijimas ypatingai turėtų dominti asmenis, kurie ketina verstis elektronikos prekių ar kitokių prekių prekyba internetu.
Kaina
sutartinė