Parduodam verslą „Smart bricks“

Paskelbta liepos 7 d., 2020

Parduodamas perspektyvus verslas – inovatyvių apdailos plytų „Smart bricks“ gamybos įmonė. Kartu parduodami įrengimai, technologija ir žinios (pirkėjas bus išsamiai apmokytas). 
Gamyba pradedama po 3-4 dienų.
„Smart bricks“ plytos – apdailos plytos, iš kurių gali būti statomos vidaus ir išorės apdailos sienelės, kolonos, kiti statiniai. Dėl ypatingos „lego“ kaladėlę primenančios plytų formos, darbas su jomis yra itin greitas ir nereikalauja jokių ypatingų žinių. Apie šias plytas visai neseniai rašė Statybų naujienos [http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Smart-bricks-pigesne-ir-greitesne-statyba-iveikiama-ir-neprofesionalui/12765]
Įmonė, UAB „Sumanios plytos“ yra PVM mokėtojas, be skolų. Įmonei yra sukurta interneto svetainė, FB ir Instagram paskyros [https://www.instagram.com/smartbricks_eu/].
 Naujajam savininkui bus perduoti visi esamų ir potencialių klientų kontaktai, suteikti išsamūs mokymai, perduotos visos technologinės žinios, o taip pat bus pasirašoma nekonkuravimo sutartis.
„Smart bricks“ plytos turi CE sertifikatą. Įrangos našumas – apie 100 plytų per valandą. Rekomenduojama vienos plytos pardavimo kaina nuo 0,50€.


Verslo kaina 35.000 eur
Kontaktai:
tel.: 861554997
e-paštas: vladimiras@smartbricks.lt
www.smartbricks.lt
Kaina
€ 35,000