Parduočiau paruoštą el. parduouvę su prekėmis

Paskelbta gruodžio 4 d., 2020

Parduočiau paruoštą el. parduotuvę su dideliu atsargų likučiu. Taip pat galiu pridėti el. parduotuvę skirtą Airijos rinkai (Airijos parduotuvė per kelis mėnesius sugeneravo apie 30,000 eur pardavimų, Lietuvos dar nestartavo).
Geriausiai tiktu tokioje pačioje ar panašioje sferoje dirbantiems. Tuo pačiu pigiau pasipildyti prekių likučius, be importo ir transportavimo kaštų.
Lietuvai skirta parduotuvė normaliai nestartavo. Buvo keli pardavimai, "apsiuostant" ar Lietuvoje viskas vyktu taip pat kaip Airijoje.
Parduodu, nes parduotuvę reik "kelti" , reklamuoti ir nuolat dirbti ties ja, tačiau turiu prižiūrėti neįgalų šeimos narį dėl ko didelę dalį laiko praleidžiu ligoninėse ir tiesiog negaliu niekur pajudėti. Turėdamas savaitę šiektiek padirbėjau ir gavau 16 pardavimų su minimaliu darbu.
Prekių tipas: buitinė chemija, asmens priežiūros prekės, grožio prekės ir kt. (ilgai negendančios, specialaus režimo nereikalaujančios prekės)
Prekių kiekis: šiuo metu įkelta yra apie 650+ prekinių pozicijų (fiziškai turimas jų likutis)
Prekių likutis: apie 15,000 eur didmena / apie 32,000 eur mažmena (skaičiuojant mano nustatyta minimalią kainą, visos prekės parduodamos pigiau nei prekybos centruose ir ženkliai pigiau nei pas betkurį "busininką/turgininką")
Prekių kilmė: Jungtinė Karalyste, Airija, Ispanija, Portugalija, Vokietija, Lenkija.
Kaina derinama su rimtu pirkėju. Galima tik dalį prekių parduoti (didžiąją). Taip sumažinant kainą.
Buhalterija tvarkinga, tvarkoma nuo pirmos dienos. Galiu parduoti su UAB.
jeigu domina, susisiekite e.paštu: verslopard@gmail.com
Kaina
€ 16,000