Parduoama Sodyba ir danielių ūkis Druskininkų raj.

Paskelbta lapkričio 14 d., 2021

Parduodamas veikiantis danielių ūkis Druskininkų savivaldybėję, Druskininkų apylinkėse. Ūkis susideda iš dviejų aptvarų ~4ha + ~ 9ha. Aptvarai yra įrengti greta vienas kito, juos skiria miško keliukas, tačiau aptvarus galima sujungti reikiant pervaryti žvėrelius.
Aptvarų stulpai 5rengti iš vakume impregnuotos pušies su bitumo apsauga žemėje, kas užtikrina didelį ilgaamžiškumą. Aptvarai yra 2m akščio tvoros tinklo su ~2,5 2,8m aukšio stulpais virš žemės paviršiaus su pinto specializuoto laukinių raguotų gyvūnų laikymui skirto tinklo tvora, todėl aptvarai puikiai tinka laikyti ne tik danielius bet ir elnius. Ūkyje šiuo metu yra iki keletas patinų ir 40vnt 2-5 metų perspektyvių danielių patelių. Kartu su danielių ūkiu ir aptvarais gali būti parduodama ir šalia esanti sodyba, bei miško sklypai su naujai įveisto miško ir seno miško, bei žemės ūkio sklypais.
Ūkis yra šalia sodybos kurią sudaro pagrindinis namas, bei keletas ūkinių pastatų apie 1ha sodybvietės ploto ir ~14ha miško sklypo bei ~9ha naujai įveisto miško už kurio priežiūrą yra mokama 350€/ha viso beveik 3500€ išmokos į metus. Išmokos dar bus mokamos 8 metus. Sodybos kiemą kerta Seiros upelis, kurį galima užtvenkti ir įrengti tvenkinį. Šalia sodybos ir ūkio, mažiau kaip 1km atstumu yra Vikės ežeras ir Druskininkų golfo laukai. Iki sodybos vos 12km. nuo Druskininkų, iki pat sodybos kiemo veda asfaltuotas kelias iš Druskininkų, kaip ir iš Seirijų pusės.
Kaina
sutartinė