Nuomos skelbimų svetainė

Paskelbta spalio 3 d., 2020

Parduodama nuomos skelbimų svetainė. Joje galima talpinti nuomos skelbimus. Prie kainos iškart nurodoma, už kurį laikotarpį. Lietuvoje įprastų skelbimų svetainių daug, tačiau daiktų nuomos rinka neperpildyta. Šiuo metu žinomas tik vienas rimtas konkurentas.
Normali svetainės veikla nevykdyta, tiesiog pilnai paruošta darbui. Ne paslaptis, kad vystant tokius projektus reikia įdėti nemažai darbo (priežiūra, reklama), o šiuo metu kaip tik trūksta laiko. Nuspręsta nebrangiai parduoti projektą, o ne laikyti jį apmirusį. Parduodama tik už savikainą - tiek, kiek kainavo sistemos, domenas, hostingas. Įdėtas darbas - dovanojamas. Panašūs projektai parduodami bent už kelis šimtus eurų.
Svetainė naudoja nemokamą WordPress sistemą su papildomų skelbimų talpinimo funkcionalumu, kuris buvo nupirktas, daugmaž išverstas į lietuvių kalbą ir praktiškai išbaigtas. Paruoštas turinys: aprašyti informaciniai puslapiai, įtraukti Lietuvos regionų duomenys, sukurta gausybė (sub)kategorijų. Kiekviena kategorija turi individualius laukelius (filtrams), pavyzdžiui, buto skelbima galima nurodyti plotą, kambarių skaičių, aukštą, statybos metus ir kt. Turinį paprasta modifikuoti.
Svetainė gali būti monetizuojama. Jau paruošti VIP skelbimų planai ir galimybė skelbimus paryškinti. Jei norėsite, galėsite apmokestinti visus skelbimus. Nariai gali atsiskaityti naudodamiesi Paysera (visi Lietuvos, taip pat didelė dalis Europos bankų). Galima pridėti kitas apmokėjimo priemones, kurias palaiko WooCommerce (sistema naudojama "sujungimui" su apmokėjimo sistemomis)
Svetainėje galima talpinti straipsnius ir vienas jau yra patalpintas. Slapta idėja: siūlyti nariams už papildomą mokestį talpinti svetainėje straipsnius apie savo reklamuojamas paslaugas/prekes. Taip pat galima pardavinėti vietą reklaminiams baneriams. Uždarbio galimybės - neribotos, tiesiog reikia dirbti.
Kas nepaminėta:
1) Pridedamos profesionalaus teisininko paruoštos naudojimosi tinklalapiu taisyklės, kad būtų kuo mažiau nesusipratimų (kuriant svetainę buvo dideli lūkesčiai ir siekta viską atlikti maksimaliai gerai)
2) Integruota narystės sistema, kuria naudodamiesi nariai gali tarpusavyje susirašinėti, valdyti skelbimus, peržiūrėti apmokėjimus ir pan.
3) Skelbimų komentavimo galimybė
4) Automatinis vietos žemėlapyje atvaizdavimas (kad veiktų, reikia prisijungti prie Google paskyros ir įgalinti Google Maps API)
5) Galimybė dalintis skelbimais socialiniuose tinkluose - būsite labiau pastebėti
6) Apsaugos nuo sukčių informacijos pateikimas skelbimų puslapyje
7) Integruotas Google Analytics, kurio dėka matysite, kiek pirkėjų naudojasi svetaine
Nusipirkus svetainę, jums priklausys:
1) Domenas - www.nuomainternetu.lt (galioja metus)
2) Hostingas su visais failais - serveriai.lt už 5e/mėn
3) Pašto dėžutė - info@nuomainternetu.lt
Galima pagalba perkeliant svetainę į kitą hostingą ar nukreipiant naują domeną. Tačiau pardavimas dalimis negalimas. Už papildomą mokestį galimas svetainės atnaujinimas pagal jūsų norus.
Kaina: 70e.
Galima išrašyti SF.
Susisiekite naudodamiesi forma dešinėje.
Kaina
€ 70