Nt Objektas su nuomininkais. Pelningumas ~ 8-10 % metinių.

Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Pelningumas apie 8 % metinių. Metinis pelningumas. tai tik dalis galimo uždirbti pelno. Pastatas ir žemės sklypas yra prie pagrindinio kelio ir labai persppektyvioje vietoje ( prie Akropolio, prie VOLVO atstovybės, PROMO centro ir prie pradedamo statyti DEPO. Prie pagrindinio įvažiavimo į Šiaulius.
Pastatas visiškai naujai suremontuotas - Renovuotas (2018 m). Pastatui priklauso ir yra priešais pastatą - didelė asfaltuota aikštelė. Taip pat yra didelis garažas, kuris kartu su aikštele idealiai tinka automobilių prekybai ir remontui.
Šiuo metu, jau beveik visos patalpos yra išnuomotos. Tačiau dar būtų vietos ir jūsų pačių ofisui ar verslui. Reikalui esant galiu apsiimti administruoti šį pastatą.
Remontas atliktas ypač kokybiškai. Visiems nuomininkams atskira apskaitos sistema. Kiekvienam kabinetui atskira reguliuojama šildymo bei šaldymo sistema, visame pastate ekonomiškas LED apšvietimas, nauji visi inžineriniai tinklai bei elektros instaliacija. Pastate yra padaryta virtuvėlė ir dušas darbuotojams, kiekvienam nuomininkui atskira WC patalpa. Patalpų plotas - 390 m2. Garažas - 54 m2. Sklypo plotas 26,17 a. ( asfaltuota aikštelė ~ 10a.)
Parduodama už ~285 000 EUR. Išsamiau galiu papasakoti telefonu arba atsiųsti nuotraukų. Laukiu atvykstant į svečius ir patiems apžiūrėti. Prašymas, prieš atvykstant paderinti laiką.
Manau tai puiki investicija, kuri kas mėnesį sukuria pajamas ir kiekvienais metais brangsta ne kiek dėl rinkos, kiek dėl objekto vietos.
Kaina
€ 285,000