Kaina
sutartinė

NorelMedia - Mes jūsų samdomas marketingo ir pardavimų skyrius / B2B ir B2C

pažymėti
Paskelbta balandžio 11 d., 2019

Jeigu jūsų pardavimų skyrius pateikia vis augančius rezultatus kiekvieną mėnesį, o marketingo specialistai nebežino kur nukreipti visą plūstanti klientų srautą ir šiam rezultatui ilšleidžiate mažiau pinigų nei vieno darbuotojo atlyginimas - šiuo atveju nepadėsime. Vis dėl to jei norisi tobulėti, naudoti veiksmingiausius socialinių tinklų marketingo metodus ir pardavimais telefonu nuosekliai tirti rinką, atlikti šaltus skambučius ir uždaryti vis naujus sandorius - mes su jumis.
1) Sutaupome jūsų gaištamą laiką su pardavimų darbuotojais, kurie išmokę dirbti konkurencingai, iškeliauja į kitą įmonę. Pas mus pardavimų vadybininkai skirtingų industrijų specialistai, be kėblumu užsiims jūsų paslaugų/produktų pardavimu.
2) Sutaupome vietą jūsų biure - dirbame nuotoliniu būdu kaip jūsų pardavimų ir marketingo skyrius.
3) Sutaupome jūsų pinigus, kadangi mūsų paslaugų kainą yra daug pigesnė nei samdyti žmogų.
4) Esame motyvuoti ir paskatinti suteikti naudos jūsų verslui.
5) Mums rūpi rezultatai. Jeigu augate jūs, augame ir mes.
*Socialinių tinklų marketingas Turime įvairių sričių specialistų, kurie užsiima su kiekvienos dienos užduotimis. Pritaikome jūsų srityje labiausiai veikiančias skaitmeninės rinkodaros galimybes ir siekiame aukščiausio rezultato už kaip įmanoma mažesnį reklamos biudžetą.
*Pardavimai telefonu Detalizuojame jūsų teikiamas paslaugas/parduodamus produktus, ištiriame rinką ir šaltais skambučiais skambiname potencialiems klientams, bendraujame su turimais, uždarome sandorius, organizuojame vizitus pas jūsų potencialių pirkėju.
www.norelmedia.ltwww.facebook.com/norelmedia/info@norelmedia.lt +370 600 46446