Limfodrenažinių masažų ir sveikatingumo studija

Paskelbta sausio 5 d., 2022

APIE VEIKLĄ:
Studijoje teikiamos limfodrenažinių masažų su ROLL SHAPER aparatais paslaugos, taip pat vykdomos mitybos konsultacijos bei kūno sudėties analizė, prekiaujama maisto papildais ir kūno priežiūros priemonėmis. Karantino atveju aparatai nuomojami klientams į namus.

Studijoje yra 5 Roll Shaper aparatai, tad vienu metu gali sportuoti net 5 asmenys. Visi aparatai techniškai tvarkingi, prižiūrėti.
Studija NEPRIKLAUSO Studio Figura tinklui, taigi nėra frančyzės mokesčio ar būtinųjų sąlygų. Aparatai pirkti nauji tiesiai iš Roll Shaper gamyklos atstovų. Kompanija gaminanti šiuos aparatus yra rinkos lyderė ir pradidinkė.

Studija sėkmingai veikia jau 5 metus, turi didelį lojalių klientų ratą. Ypatingai vertinama studijos lokacija, aplinka, teikamų paslaugų kokybė ir aptarnavimas.

PATALPOS:
Limfodrenažo studija įsikūrusi strategiškai geroje vietoje - Šiaurės miestelyje, Ogmios centre. Čia įsikūrę vaikų būreliai, laisvalaikio erdvės, sporto klubas, ofisai. Patogus ir didelis parkavimas. Aplink vienas didžiausių miegamųjų rajonų - Žirmūnai ir Šiaurės miestelis. Šiuose mikrorajonuose esame vienintelė studija teikianti limfedrenažinių masažų su Roll Shaper paslaugas.

Ilgalaikė patalpų nuomos sutartis užtikrina stabilę ir labai gerą nuomos kainą. Šviesi, moderniai įrenkta studija parduodama su visais joje esančiais baldais ir technika.
Funkcionaliai išnaudotos patalpos leidžia sukurti individualias erdves kiekvienam aparatui (tai ypač aktulau kai reikia riboti klientų srautus). Atskirta persirengimo erdvė suteikia privatumo, priimamojo zona patogi darbuotojui ir klientams. Šalia studijos yra WC, kurį administruoja ir prižiūri patalpų savininkas.
Patogus ir didelis parkavimas užtikriną klientams komfortą ir atvykima be streso.

KLIENTAI:
Studijos tikslinė grupė - vidutines ir aukštesnes pajamas gaunančios, darbingo amžiaus moterys. Ir nors užsiėmimai labiau populiarūs tarp moterų, bet puikiai tinka ir vyrams, tad tai yra dar labai neišnaudotas potencialas.

Studijos klientės - mamos, su kūdikiais ar atvedančios vaikus į būrelius Sportininkai - ateinantys atpalaiduoti raumenų po intensyvių treniruočių, aplinkinių ofisų ir Outlet Parko darbuotojai.
Žirmūnų mikrorajono gyventojai, nes tokias paslaugas teikianti studija šiame mikrorajone tik viena.

RINKODARA:
Pagrindinis komunikacijos kanalas Facebook paskyra, kuri turi virš 2000 aktyvių sekėjų (palyginimui kitos tokio tipo studijos turi tik po kelis šimtus sekėjų), Aktyviai dirbama Instagram platformoje, kur organinis sekėjų skaičius ir įsitraukimas nuolat auga.

Užsiėmimų rezervacijos platforma, kur patogiai rezervuojami apsilankymų laikai ir kaupiami esamų klientų duomenys. Kartu su verslu perduodamas www domenas, rezervacijos platforma su beveik 1000 esamų klientų duomenų baze.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su www.pasiutusilape.lt paslaugų pardavimo platforma, teikianti ir on-line rezervacijos paslaugas.

Patalpų savininkas periodiškai suteikia komunikacijos paketą nuomininkams ir padeda įgyvendinant klientų pritraukimo projektus.

Bendradarbiavimas su influenceriais ir visuomenei žinomais asmenimis.

GALIMYBĖS:
Plėsti paslaugų spektrą
Galima statyti papildomą aparatą ir tais pačiais kaštais padidinti pajamas.
Prekiauti sportine apranga, maisto papildais, kūno kosmetikos priemonėmis.

PAJAMOS:
Abonementai, vienkartiniai apsilankimai, dovanų čekiai, maisto papildai ir kūno priežiūros priemonės.

PRIVALUMAI:
Sėkmingai veikiantis verslas, kuris generuos pajamas jau iš karto
Didelė klientų duomenų bazė
Didelis lojalių klientų ratas
Didelė auditorija soc. medijoje
Maža konkurencija lokacijoje
Klientams strategiškai patogi vieta.
Kaina
€ 22,500
+37068099220
skelbimo autorius: Jurgita