Laivų Nuoma Įvairioms Progoms (Verslo Idėja)

Paskelbta rugpjūčio 26 d., 2019

Naujausio modelio namai ant vandens, 2019 Net šeši pasirinkimai. ESAME GAMINTOJAI - LAIVUS PARDUODAME, LAIVO NUOMA YRA TIK IDĖJA JUMS. Kiekvieno laivelio gamyba - 100 % rankomis.
Galbūt norite pajausti dar įspūdingesnį savaitgalį? Atsipalaiduoti draugų kompanijoje ar tiesiog romantiškai praleisti geriausias savaites dienas. O gal ieškote inovatyvios, unikalios verslo idėjos? Šių, namų ant vandens, nuoma įvairioms progoms ar atsipalaidavimui yra itin populiari užsienio šalyse. Lietuvoje, su šiais laivais tik atsiranda po truputį rinkoje. Gal norite prisijungti prie šios ekstravagantiškos verslo rinkos? Visi laivai turi ISO sertifikacijas, iki dvejų metų garantijas, bei tai puiki idėja nuomoti bernvakariams, vestuvems, vakarėliams, mergvakariams ar tiesiog romantiškoms kelionėms. Esame vieninteliai šių laivų gamintojai visame pabaltyje.
Vienaip ar kitaip - kviečiame rašyti, skambinti mums ir mes suteiksime daugiau informacijos. Jei kas galėsite ir atvykti į mūsų šių laivų statyklą Klaipėdoje.

info@boatforme.eu
+37066352281
Ovidijus D.
Kaina
sutartinė