Kriptovaliutu kasimo paslaugos

Paskelbta rugpjūčio 31 d., 2021

Sveiki,

Teikiu kriptovaliutų kasimo paslaugas. Jums tik reikia investuoti į mašiną, o visą kitą galite palikti man. Suteikiu visą reikiamą informaciją nuo A iki Z, kur jos laikomos kaip parduoti, pirkti kirpto valiutas ir t.t.
Rekomenduoju ir padedu susirasti pagal geriausią kainą rinkoje vaizdo plokštes, kurios atneštų daugiausiai pelno. Taip pat visus kitus reikmenis, kurių prireiks sėkmingai kasant kirpto valiutą, tai įeitu įvairūs komponentai kaip maitinimo blokai (power supply),motininė plokstė (motherboard), spliterei, riserei ir įvairūs kiti komponentai, kurių prireiks kriptovaliutų kasimo mašinai.

Jums apsisprendus, kokį kriptovaliutų kasimo aparatą jūs norėtumėte pasistatyti, atvažuosiu į vietą (dirbu kolkas tik Vilniuje) padedu jį susirinkti, paleisti ir prižiūrėti.
Prižiūrėsiu jį kad nuolatos veiktų kaip priklauso, kad kuo mažiau būtų nesklandumų, įvykūs gedimui, atvažuosiu, diagnozuosiu ir pašalinsiu problemą.

Jokių pinigų į priekį neprašau. Mano visų paslaugų mokestis 10% (kas mėnesį, tol kol prižiūrėsiu ir padėsiu su mašina) nuo jūsų uždirbto pelno ir tai mano motyvaciją jums padėdi sėkmingai uždirbti iš kirpto valiutų.

Prašom skambinti ar rašyti suteiksiu daugiau jums informacijos ,

Numeriu +37065879296

E-mail [email protected]
Kaina
sutartinė