Kosmetikos gamyba

Paskelbta gegužės 30 d., 2022

Kosmetikos gamyba nuo idėjos iki galutinio produkto. Sukursime kosmetiką su jūsų įmonės logotipu ir vizija. Taip pat siūlome kosmetikos priemones viešbučiams, verslo centrams ir grožio salonams.Esame patyrusių kosmetikos chemijos, biochemijos, marketingo, grafinio dizaino bei pardavimų specialistų komanda, kurios ilgametė patirtis grožio pramonėje suteikė kitokį požiūrį į kosmetiką.

Analizuojame kiekvieno ingrediento veikimo principus, suderinamumą bei efektyvumą tam, kad kartu su užsakovu pasiektume norimą rezultatą. Tikime, kad kosmetikos produkto pagrindą privalo sudaryti kokybiški ir veiksmingi ingredientai, tad padedame išsirinkti tinkamiausius kosmetikos žaliavų tiekėjus bei užtikriname nenutrūkstamą jų tiekimą ir galutinio produkto gamybą. Padedame paruošti jūsų prekės ženklo produktų aprašymus, komunikacijos strategiją bei gaires, kuriomis vadovaujantis galėsite efektyviai generuoti pardavimus.

Kosmetikos gamyba nuo idėjos iki galutinio produkto!
Profesionali kosmetikos produktų kūrėjų komanda, gamybai naudojanti pažangiausią įrangą ir tik efektyviausius ingredientus. Išskirtinė kokybė ir inovatyvios formulės – mūsų komandos pagrindas ir visų sprendimų varomoji jėga.

Daugiau informacijos rasite www.thelab.lt
Kaina
sutartinė
+37062391311
skelbimo autorius: THE LAB