Konsultuojame ir finansuojame naujai kuriamą verslą.

Paskelbta gegužės 4 d.

Sveiki,
manau "perku/parduodu verslo ideją" skamba soldžiai, tačiau vien užrasyta mintis mano manymu dar nėra pirkimo/pardavimo objektas.
Harvardo universiteto šviesiausios galvos senai išskaičiavo , kad 8 iš 10 įdejų vertos dėmesio ir praktiškai yra realizuojamos, t.y. jas pavertus kūnu galima iš jų tureti pelną. Tačiau tam kad į jas kas nors investuotu savo kapitalą , galėtume jas sėkmingai ir naudingai realizuoti reikia Jūsų įdejas paversti projektu.
Mes nepriskiriami prie verslo angelu kategorijos, tačiau disponuojame nuosavu kapitalu, taip pat turime prieigas prie kitu kapitalo šaltyniu. Galime laisvai taikyti įvairius finansinius instrumentus tam kad pasiekti norimo tikslo.
Mūsų pasiūlymas yra toks : Abipusiai naudingomis sąlygomis galime Jums pasiūlyti realizuoti Jūsų įdejas. Realizacija mes įsivaizduojame taip : rinkos analizė, verlo plano paruošymas, būsimo verslo modeliavimas , skaičiavimai, pilnavertė veiklos analizė, personalo parinkimas, juridinis idėjos, verslo įforminimas, veiklos finansavimas ir t.t. . Mes pasiruosę išleisti savo laiką ir pinigus tam, kad genialios ir novatoriškos verslo įdejos neliktu nepastebėtos. Beabejo Jūsų ir mūsų tikslas yra ne vien saviraiška , o noras iš mūsų bendro darbo tureti naudos, turėti pajamas ir pelną.
Manau netikslinga rašyti kad išleisime viena ar du tūkstančius litų Jūsų fantazijai aprašyti, nes ideja idejai nelygi - vienos paruošymui ar įgyvendinimui reikia milijono , o kitai ir keliu šimtu litų pakanka.
Laukiame Jūsų įdejų, klausimų ir pasiūlymų.
Pagarbiai visiems,
Saulius
Kaina
sutartinė