Komercinė patalpa su rūsiu Naujamestyje įvairiai veiklai, matosi iš Savanorių g, naudinga kaimynystė

Paskelbta liepos 9 d., 2019

Parduodu prekybinės paskirties patalpą su rūsiu Savanorių pr. 56, Vilniuje (1 aukštas, 9 aukštų daugiabutyje). Busiu dekinga agentams/brokeriams uz klientą! Vieta tarp Gerosios vilties ir Žemaites gatvių
Kaimynysteje yra Skalbykla, siuvykla, Drogas, taigi tiksline auditorija jau yra. Gerai matosi iš Savanorių pr. važiuojant pro šali.
Patalpos tinka įvairiai komercinei (ir ne tik) veiklai: plataus pobūdžio prekybai, smulkiajai gamybai (yra trifazė), ofisui, mokymams (Master Class), įvairių žaidimų organizavimui, konsultacinei veiklai, prekių sandėliavimui ir t.t.
Patalpose yra du aukštai: 1 aukštas yra prekybinio pobūdžio (apie 6 kv.m.) su langais išeinančiais į Savanorių pr. pusę, plius yra atidaromas atskiras langelis prekybai. Ant langų yra žaliuzės. Ir taip pat yra rūsys - jis yra sausas, be jokio kvapo, tvarkingas (apie 4 kv. m.) kur gali buti biotualetas, sandelis, virtuvele.
Privažiavimas prie pat patalpų galimas iš kiemo pusės ir iš gatvės pusės (jei reikia atvežti arba atsiimti prekes).
Patalpa yra gerai vėdinama, žiemą nėra šalta, nes praeina karšto vandens vamzdis ir už šilumą mokėti nereikia. Vasaros metu galima vedinti natūraliuoju būdu, reikalaui esant galesite įrengti ventiliacią, duosiu meistrus.
Patalpose yra šaltas ir karštas vanduo su skaitikliu (nėra menesinio mokiesčio, kadangi komercine patalpa) kriauklė, kanalizacija, elektra ę faze. Pagal pageidavimą, rūsyje yra galimybė įrengti biotualetą.
Patalpos yra unikalios tuo, kad jos tinka įvairioms veikloms vystyti: prekiauti daržovėmis, gėlėmis, pakuoti dovanas, daryti puokštes, atidaryti mini foto studiją, mini ofisui (su atskiru priėjimu), įvairiai organizacinei veiklai, kaip pvz. valymo paslaugų administravimas, sandėliavimas, mokymų organizavimui, plaukų ir/ar nagų priauginimui, tatuiruočių studijai, muzikos ir garso įrašų studijai, kopijavimo paslaugoms ir daug daugiau
Galimos įvairūs pasiūymai del bendradarbiavimo
Tarpininkavimo nera.
Skambinkite +37067268325
Kaina
€ 10,000