Kavos dviratis

Paskelbta lapkričio 9 d., 2019

Kavos dviratis parduodamas su vieta prie jūros. (Jeigu norite)

Taipogi arti yra vieta kur galima jį laikyti, pasikrauti akumuliatoriu, laikyti per vasarą.

Kavos aparatas Magister elektra dujos, naujas galingas akumuliatorius laiko 3 darbo dienas nereikia krauti, ir visa kita ko reikia prekybai.

Ruduo pats pikas kai suintensyvėja kavos pirkimas tad pelnas garantuotas iškart.
Tai puiki galimybė užsidirbti papildomai savaitgaliais, renginių metu arba tiems kas nori keisti darbą ir pradėti dirbti sau.

Atiduodame viską ko reikia darbui tad pradžia nebepareikalaus papildomų išlaidų. Jei mėgsti kavą, bendravimą ir laisvai planuojamą laiką - šis lengvas ir pelningas biznis tikrai turėtų sudominti ir džiuginti.
Kavos dviratis yra pilnai paruoštas intensyviam darbui. Vienu metu galima ruošti keletą puodelių arba dirbti dviese. Kavos dviračio privalumas - galima dirbti ten kur su automobiliu yra draudžiama.

Ši veikla turi labai gerą atsiperkamumą.
Dienos apyvarta ~30-300€ priklausomai nuo vietos, žmonių srauto, renginio masto.
Kavos puodelio savikaina su puodeliu, dangteliu, šaukšteliu, cukrum yra apie 0.30 eur., o parduodamo puodelio kaina ~2,5€. Taigi dirbant intensyviau įmanoma užsidirbti solidžią sumą. Prekybinis sezonas vyksta visus metus. Šaltuoju metu suintensyvėja karštųjų gėrimų prekyba, o šaltuoju metu populiarios šaltos frappee kavos, daugiau renginių.

Mes taip pat įsipareigojame apmokinti kaip veikia aparatūra ir kaip yra ruošiama įvairių tipų kava. Supažindinsime su tiekėjais.

Kavos dviratį atrodanti patraukliai, stilingai, traukianti praeivius įsigyti kavos kas yra begalo svarbu norint įgyti greitą kliento pasitikėjimą ir pelningai dirbti.

+37067155586
Kaina
sutartinė