Kavos automobilis parduodamas verslas 6500eur.

Paskelbta liepos 11 d., 2020

Parduodamas tam kuris pasiūlys protingą kainą.
Norintiems turėti nuosavą kavos verslą. Parduodamas, pilnai įrengtas automobiliukas su priekabėle. Puikiai tinka ruošti kavą, arbatą ir kitus gėrimus esant intensyviam klientų srautui. Visą parduodamą komplektą sudaro: automobilis Mercedes-Benz A klase su įranga gėrimų ruošimui (itališkas pusiau automatinis dviejų grupių kavos aparatas Astorija Gloria AEP2 su dujų ir elektros įranga, vandens padavimo siurblys, srovės keitiklis, akumuliatorius, vandens talpa, 2 vnt.duju balionai po 7l talpos, momentinis kavos malūnėlis, banko kortelių skaitytuvas ) , priekabėlė Brenderup 1170 S, su tentu, palapine 3x3 su keturiomis sienomis, didelis skėtis nuo lietaus ar saulės, du sulankstomi staliukai, dvi šiukšliadėžės, meniu stendas, kėdutė, generatorius Kipor 1 kW. Gėrimus galima ruošti naudojant tik elektra, naudojant dujas ir elektra arba naudojant dujas ir akumuliatoriaus energiją. Komplekte esantis inventorius suteikia galimybes dirbti bet kokiu oru. Skirtingai nuo kitu variantų, galite keliauti ir dirbti dviese, nes yra 2 sėdimos vietos, o priekabėlė išsprendžia pagrindinę problemą – nereikia keliauti su 2 automobiliais. Visas inventorius, maisto produktai, vanduo papildomi „rakandai“ nesunkiai telpa priekaboje. Visa įranga, inventorius pilnai paruošti darbui - prekybai ir nereikalauja jokiu papildomų investicijų.
Kadangi yra priekaba, galima įsirengti mini kriauklę rankoms plauti, taip bus galimybė prekiauti nefasuotais gaminiais. Pvz. kibinai, spurgos, tortukai ir kiti skanėstai. Investicija neviršys 80 eurų. Mes perduosime jums tiekėjus, kurie gali gaminti ir fasuoti rankų darbo kibinus. Yra ir kitų gamintojų, kurie gali padėti su skirtingais produktais. Suteiksime kontaktus ir suderintas kainas, dėl vienkartinių indų gamybos. Patys viską kūrėme nuo nulio. Tad turime visus failus reikalingus gamybai. Turbūt vieninteliai Lietuvoje turime valgomus puodelius 100ml., gamintojas pranešė, kad jau galės pagaminti ir 220ml. Tai jau pakankamo dydžio puodelis beveik visoms kavoms.
Kavos tiekėjas turi savo sistemą, perkant daugiau įvairios produkcijos galima užsidirbti bonusus ar išsiplėsti, per skirtingus kavos automobiliukus. Arba galima tiesiog naudotis Lietuvos skrudintojais, kurie šviežią kavą jums gali tiekti kas 2 dienas. (Taip dirbant, pasiegtumėte aukščiausia kokybės lygį)
Kartu perkate netik verslo įrankį, bet ir patį įdirbinėjamą verslą, facebook ir Instagram, domenas kavosautomobilis.lt Taip pat perleidžiame ir suderintą ir apmokėtą vietą su Vingio parku (Vilniuje) visam sezonui. Įdirbinėjama vieta prie vieno iš ežerų. Norintiems dar plėstis yra galimybė keliauti į Palangą ir jungiantis prie gerai žinomo prekės ženklo ir dirbti, vėlgi su užnugariu kolegų sutartis 3 metams. Vilniuje galėsime perleisti ir garažą laikymui kuriame žiemą nebūna minuso. Trumpai tariant viskas ant lėkštutės.

*Smalsiems, kurie klausia kiek galima uždirbti? Iškarto atsakau prie ežero nuo 150eur. pelno. Renginyje nuo 300 - 400 eur. pelno į dieną ir į viršų.

*Galiojantis kasko draudimas !

*Rezervuoti renginiai su garantuotu pelnu.

https://www.facebook.com/kavosautomobilis.lt
Kaina
€ 6,500