Kavos automobilis 4700€

Paskelbta vasario 11 d.

PARDUODAME kavos automobilį , darytas sau, tai ir padaryta viskas kad būtų patogu dirbti. Prie automobilio galo sukonstravome dėžę
(padarytas sukinejamas mechanizmas kad lengvai atsilenktu į šoną o baigus darbą viena rankos pagalbą atsilenkia prie automobilio galo ir lengvai uzsifiksuoja)
su 9 isvaziuojamais stalčiais tai patogu viską susidėti, techniškai tvarkingą, paruoštą žiemai kavos automobilį su itališka kavos ruošimo įranga!

Ruduo pats pikas kai suintensyvėja kavos pirkimas tad pelnas garantuotas iškart.
Tai puiki galimybė užsidirbti papildomai savaitgaliais, renginių metu arba tiems kas nori keisti darbą ir pradėti dirbti sau.

Atiduodame ir viską reikalingą darbui , staliuką,menių lentą, dideli saulės skėtį , pieno plakimo indelius,.

Atiduodame viską ko reikia darbui tad pradžia nebepareikalaus papildomų išlaidų. Jei mėgsti kavą, bendravimą ir laisvai planuojamą laiką - šis lengvas ir pelningas biznis tikrai turėtų sudominti ir džiuginti.
Automobilis yra pilnai paruoštas intensyviam darbui. Vienu metu galima ruošti keletą puodelių arba dirbti dviese.

Ši veikla turi labai gerą atsiperkamumą.
Dienos apyvarta ~30-300€ priklausomai nuo vietos, žmonių srauto, renginio masto.
Kavos puodelio savikaina su puodeliu, dangteliu, šaukšteliu, cukrum yra apie 0.30 eur., o parduodamo puodelio kaina ~2,5€. Taigi dirbant intensyviau įmanoma užsidirbti solidžią sumą. Prekybinis sezonas vyksta visus metus. Šaltuoju metu suintensyvėja karštųjų gėrimų prekyba, o šaltuoju metu populiarios šaltos frappee kavos, daugiau renginių.

Mes taip pat įsipareigojame apmokinti kaip veikia aparatūra ir kaip yra ruošiama įvairių tipų kava. Supažindinsime su tiekėjais.
Mašina puikaus stovio, reto modelio ir atrodanti patraukliai, stilingai, traukianti praeivius įsigyti kavos kas yra begalo svarbu norint įgyti greitą kliento pasitikėjimą ir pelningai dirbti!

Visiems besidomintiems galime suteikti daugiau info apie pačią įrangą, kviečiame apžiūrėti Klaioėdoje.

+37067155586

Kaina 4700€
Kaina
€ 4,700