Išskirtinės visiškai įrengtos patalpos

Paskelbta spalio 30 d., 2020

* Išnuomojama be tarpininkų.
* 75 kv. m.
* Išskirtinės ("kitokios") moderniai ir kokybiškai įrengtos patalpos, puikiai prižiūrėtos, stilingos ir erdvios.
* Patalpos yra artimiausios naujai atidaromo viešbučio įėjimui, pirmame aukšte, su tiesioginiu įėjimu nuo pagrindinės gatvės, su vitrinomis. Labai aiškiai matoma vieta. Namas po rekonstrukcijos, naujos komunikacijos, kapitalinis remontas.
* Galima įsikurti nors ir rytojaus dieną (nebėra galimybės tęsti dabartinės veiklos dėl asmeninių priežasčių nors veikla ir pelninga), patalpos visiškai įrengtos, nereikalingas net kosmetinis remontas.
* Idealiai tinka prekybinei veiklai, paslaugų sferai, grožio salonui, maitinimo paslaugoms teikti ar ofiso su ekspozicine sale variantui (galima nesunkiai pertvarkyti į dvi visiškai atskiras patalpas).
* Priešais pastatą palei Kalvarijų g. nemokamas parkavimas.
* Perspektyvi gerai žinoma, lengvai randama ir pastebima lokacija, dideli transporto bei pėsčiųjų srautai (šalia Kalvarijų turgus, arti PC Europa, ofisų ir valstybinių institucijų kompleksai, maitinimo įstaigos, viešbučiai).
* Pigi ir patogi eksploatacija (autonominis šildymas bei vėsinimas pagal poreikį, rekuperacija, skaitiklių duomenų nurašymas ir tt).
* Dviejų zonų pagrindinės patalpos, sandėliukas ir wc patalpa.
* Galimybė keisti išplanavimą, atlikti remontą pagal veiklos pobūdį.
* Internetas, signalizacija, vaizdo stebėjimo kameros, apsaugos tarnybos paslaugos, durų kilimėlio keitimo paslaugos (jei reikalingos šios paslaugos, jos yra apmokamos papildomai).
* Solidūs ir tvarkingi kaimyniniai nuomininkai bei aplinka, tinkanti kokybiškam verslui (viešbutis, juvelyrikos salonas ir seifų ofisas artimiausi kaimynai).
Kaina 912 EUR/mėn. + PVM + komunaliniai
Kaina
€ 912