Kaina
sutartinė

Išnuomojamas arba parduodamas užkandinės verslas

pažymėti
Paskelbta rugpjūčio 30 d., 2019

Išnuomojamas arba parduodamas sėkmingai veikiantis greito maisto užkandinės verslas!
Svarstote pradėti verslą, tačiau dvejojate ar pasiseks? Norite išbandyti savo jėgas vadovaudami jau veikiančiam ir pelną nešančiam verslui?
Verslo nuoma arba pirkimas - puiki alternatyva jauniems verslininkams, norintiems išvengti įprastos rizikos! Jokių derybų dėl nuomos sutarties, įrangos pirkimo, patalpų įrengimo. Jokių abejonių dėl klientų srauto, būsimo pelno ar tiekėjų. Visu tuo mes jau pasirūpinome!
Išnuomojama arba parduodama 36,23 kv.m. užkandinė, esanti prekybos centre. Neseniai antrą kartą pratęsta nuomos sutartis trejiems metams. Užkandinė sėkmingai veikia jau šeštus metus, turi pakankamą nuolatinių klientų srautą, stabilias apyvartas.
Užkandinė sukurta kaip šeimos verslas, padėjęs jos savininkams sėkmingai toliau vystyti ir kurti kitus verslus.
Esame suinteresuoti išnuomoti verslą sąžiningiems ir darbštiems žmonėms - norime, kad užkandinė neprarastų nei savo populiarumo, nei kokybės.
Nuomos arba pardavimo kaina - derybų klausimas, kurį aptartume susitikimo metu. Susitikimo metu taip pat papasakosime apie patalpų nuomos sutarties sąlygas, apyvartas bei būsimą pelną. Taip pat aptarsime kitus rūpimus klausimus.