Ieškome verslo partnerių

Paskelbta balandžio 28 d.

Ieškome ilgalaikių verslo partnerių su kuriais kartu galėtumėme dirbti investavimo ir investicijų valdymo srityje.
Tikslas – suburti nedidelę investicinio turto valdymo komandą, kooperuoti pajėgumus bei išteklius ir kurti pridėtinę vertę dirbant su realiosiomis ir finansinėmis investicijomis.
Kaip dirbame: finansuojame potencialias investicijas, investuojame į numatytus objektus, keliame tų objektų vertę, ateityje parduodami arba išlaikydami tuos objektus holdingo struktūroje.
Kur investuojame: didžioji dalis kapitalo nukreipiama į naujas arba veikiančias verslo įmones, atitinkančias griežtai apibrėžtus kriterijus. Kita dalis lėšų investuojama į nuomojamus NT objektus ir nedidelė dalis kapitalo palaikoma finansų rinkose.
Ką siūlome: prisijungti prie vystomo investicinio verslo savo žmogiškaisiais ir/ar finansiniais ištekliais bei pasidalinus investicinės bendrovės kapitalą vieningai ir kryptingai dirbti didinant bendrovės ir jos investicijų vertę, ilguoju laikotarpiu išlaikant ne mažesnę nei 25% metinę investuoto kapitalo grąžą.
Kuo disponuojame:
- žiniomis ir įgūdžiais kuriant, valdant ir parduodant verslo įmones
- patirtimi pritraukiant kapitalą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje
- kompetencija kuriant ir vystant verslus Jungtinėje Karalystėje
- patirtimi dirbant su pardavimais tarptautinėse JK kompanijose
- kompetencija investuojant finansų rinkose bei valdant tokias investicijas
- komerciniais ryšiais ir kanalais Lietuvos bei užsienio rinkose
- formuojamu verslo įmonių ir investicinių projektų portfeliu
- laisvomis lėšomis bei diversifikuotu finansinių investicijų portfeliu
- specializuota finansinių investicijų valdymo ir kontrolės sistema
- specialiai sukurtomis įmonių bei NT analizės ir vertinimo programomis
Ateičiai turime numatę keletą unikalių ir į finansų industriją orientuotų projektų, susijusių su IT ir dirbtiniu intelektu, siekiant įsukti investicinio verslo finansavimo bei apyvartos greičiui, padidinti verslo plėtros galimybes užsienio rinkose bei gerokai kilstelti investicinio verslo finansinį potencialą.
Jeigu matote bendrų interesų ir/ar norite kartu investuoti ir/ar dirbti su investicijomis, o gal turite kitų rimtų pasiūlymų – kreipkitės telefonu 8 629 06622 arba el. paštu cses.invest@gmail.com.
Kaina
sutartinė