Ieškoma 20 tūkst. eur investicija į svetainių ir el. parduotuvių kūrimo platformą

Paskelbta liepos 10 d., 2020

Turiu 16 metų patirtį interneto svetainių kūrime. Esu sukūręs apie 300 įvairių projektų dirbdamas vienas arba komandoje, įmonėse. Projektų dydis - nuo tarptautinių virš milijono eurų įvertintų projektų iki reprezentacinių paprastų svetainių.
Paskutinius penkis metus tyrinėju, planuoju ir vystau mintį kurti išskirtinę svetainių ir el. parduotuvių kūrimo platformą. Išskirtinę savo paprastu valdymu ir paprastais, tačiau idealiai išbaigtais ir kokybiškais dizainais, kurie idealiai atvaizduojami žiūrint įvairių įrenginių ekranais - staliniais kompiuteriais, telefonais, planšetėmis.
Stebiu kas vyksta rinkoje - Shopify, Wix, Tilda, Weebly yra galingos ir daug vartotojų turinčios sistemos, tačiau aš matau begale minusų ir daugybę nišų, kurias užpildžius galima turėti didelį savo lojalių vartotojų skaičių.
Matydamas kaip gerai sekasi šiems dideliems brandams buvau suabejojęs dėl šios platformos kūrimo, tačiau kuo toliau tuo labiau matau, kad interneto svetainės niekur nedings, jų nepakeis mobiliosios aplikacijos ir tam yra daugybę priežasčių. Taigi, interneto svetainių formatas gyvuos dar ilgai. Padaręs tokias išvadas nusprendžiau pradėti ilgalaikį projektą - kurti platformą, kuri leistų visiškai paprastai, minimalistiškai sukurti įvairaus pobūdžio svetaines. Matau labai aiškią viziją ir noriu ja pasidalinti su būsimu investuotoju privačiame pokalbyje.
Turiu patirties kurdamas panašias sistemas, tačiau tai buvo pirmieji bandymai. Jie būvo gan sėkmingi - vienas laisvalaikiu sukūriau platformą LeShopo.lt, kuri buvo pirma Lietuvoje nemokamų el. parduotuvių platforma aptarnavusi net 700 el. parduotuvių taip tapdama populiariausia Lietuvoje el. parduotuvių platforma tuo metu. Šis projektas buvo atrinktas iš 400 Europos startupų į Top 20 Oxygen Accelerator Londone, kur vykome ir varžėmės norėdami patekti į Top 10, kurie būtų gavę investiciją ir partnerystę su Google, tačiau intensyvių trainingų metu pakeitėme LeShopo projekto viziją ir investuotojams tai nepatiko - nepatekome į Top 10, tačiau buvome nuėję tikrai toli. Tai vyko 2014 metais. Tuo metu LeShopo buvo viena iš dviejų pasaulyje man žinomų nemokamų el. parduotuvių platformų.
Šiuo metu ieškoma 20 tūkst. eur investicijos (už 20% įmonės akcijų), kurios pilnai pakanka įgyvendinti pradinę pilnai veikiančią interneto svetainių ir el. parduotuvių platformą. Šiai dienai jau turiu daugybę patirties ir kodo kurį galiu panaudoti, todėl esu pilnai pasiruošęs už mažiausius įmanomus kaštus padaryti šį projektą ir ieškoti tolimesnių plėtros galimybių.
Projektas jau pradėtas kurti, pradžią galite pamatyti https://tosteris.lt
Kaina
€ 20,000