Ieško verslo partnerio pardavimams

Paskelbta kovo 5 d.

Apie mus:
Pagrindinė Vokietijos įmonės veikla- ugdymo priemonių kūryba ir gamyba. Šios ugdymo priemonės yra skirtos vaikų darželiams, mokykloms, dienos centrams bei panašioms įstaigoms. Taip pat šio ženklo produkcija yra mėgstama specialistų: logopedų, kinezeterpeutų, spec.pedagogų ir t.t. Mūsų produkcijos asortimentas platus- nuo pieštukų iki dviračių. Visi įmonės produktai turi bendrą bruožą-tai yra aukščiausia kokybė.
Mes esame oficialus ir vienintelis šios įmonės atstovas Baltijos šalyse. Šiuo metu didiname siūlomą asortimentą Baltijos šalyse ir ieškome verslo partnerio. Juo gali būti įmonė arba fizinis asmuo. Partnerio uždavinys būtų vienos iš produktų grupės pardavimai. Pardavimai vykdomi per prezentacijas ugdymo įstaigose. Mes jau šešerius metus vykdome šią veiklą Pabaltijo regione, todėl galėsime suteikti visą pardavimams reikalingą informaciją ir pravesime apmokymus. Atstovaujamos įmonės produkcijos kokybė jau yra plačiai žinoma ugdymo įstaigose ir tai palengvina naujų produktų pardavimą. Taip pat, kadangi ir mes patys vykdome tiesioginius pardavimus, galėsime operatyviai ir informatyviai suteikti bet kokią konsultaciją tiek jums, tiek ir pirkėjui.
Iš jūsų mes tikimės: komunikabilumo ir gebėjimo savarankiškai dirbti. Kultūringo bendravimo su klientais. Panašaus darbo patirtis(su rekomendacijom) būtų privalumas. Taip pat, būtinas nuosavas automobilis. Jeigu jus sudomino mūsų pasiūlymas, prašome rašyti mums į gvmmprojektai@gmail.com
Kaina
sutartinė