Ieškau vieno ir pusės partnerio

Paskelbta gegužės 4 d.

Sveiki,
Ieškau vieno ir pusės kolegos naujai startuosiančiam projektui www.justrading.co , orientuosimės į tarpininkavimą tarp KInijos ir Lietuvos. Pirkimai tiesiogiai iš www.taobao.com / www.tmall.com / www.vancl.com . Importu iš Kinijos į Lietuva pristatant jų prekinius ženklus kurie tikrai verti dėmėsio, bei eksportu į Kiniją iš lIetuvos. Taip pat derėjimais su vietiniais Kinų pardavėjais kinų kalba bei ieškojimas geriausiu sprendimu siunčiantis prekes iš Kinijos. Trumpai apie Taobao.com - tai Kinijos elektroninės prekybos gigantas, kažkas panašaus į Ebay pas mus vakarų pasaulyje.
Mes siūlysime:
- Žemiausius tarpininkavimo mokesčius visoje Europoje.
- Geriausius sprendimus siunčiantis iš Kinijos.
- Naujoves realiausiu laiku.
- Kinijos prekinius ženklus.
- Kinijos investuotoju pritraukima į Lietuva.
Turesime atstovus baltijos šalyse įskaitant ir Lenkija, taip pat ir Jungtynėse Valstijose.
Reikalingi du asmenys, vienas jį programuotojas, nes reikia specialios užsakymu formos ir tinklapis www.justrading.co turi keletą klaideliu kurias reikia ištaisyti. Čia būtų pusė kolegos.
Kitas asmuo - Rinkodaros specialistas kuris isivaiduotu kaip išpopuliarinti pirkimus iš taobao.com Lietuvoje, taip pat mes norime pakeisti žmonių mastymą apie Kinijos produkcija. Čia butu vienas kolega.
Atsilygindamas galiu pasiūlyti tarpininkavima nemokamai tam tikram laikotarpiui arba partneryste visam laikui duodant projekto dali akcijų.
Jei nepabodo skaityti, tuomet galite pažiūrėti minimalu verslo plana čia : https://docs.google.com/document/d/1pBKIFrTwFRcEfQLo5Ft1evrx1zbm81pUkZgi...
Susidomėje prašau rašykite į elektroninį paštą landside2@gmail.com
Dėkui už dėmesi,
Ilja
Kaina
sutartinė