Ieškau verslo patnerių, kurie prisidėtų prie jau veikiančio verslo | Reklaminė atributika

Paskelbta vasario 14 d.

Ieškau verslo partnerio, kuris galėtų prisidėti savo žiniomis ir darbu, kuris sukurtu vertę.
Prisidėti kompetencijomis:
- IT specialistas - Gerai valdai el. prekyba, gali sukurti profesionaliai internetinį puslapį, el. parduotuvę.
- Dropshipingo plėtojimas, valdymas.
- Dizaineris - Moki maketuoti, gali sukurti - sumaketuoti kaip pvz ( vizitines, skrajutes, blanknotus, brandbooką, tentą, iškabą ir visa kita tinka.
- Pardavėjas - patinka skambinti, ieškoti naujų klientų, nebijai aktyvių pardavimų, turi gerus bendravimo įgudžius, gali prisidėti prie veiklos ieškant naujų klientų.
- Marketingistas - supranti kas yra reklama kaip ją sukurti, fantazija neribojama, čia nuo it specialisto, kuris gerai valdo google adwords, Seo skilsai, visos socialinės platformos, kuriose gali kelti postus, rašyti tekstus, kelti nuotraukas ir visa tai daryti patinka tai super prisidėk.
- Influenceris - esi žinomas ar nori būti žinomas - sukursime platformą, kurioje galima bus reikštis ir realizuotis pagal sugalvotą turinį, prie kurio prisidės įmonės žinomumo didinimas.
- Kita - turi įdėjų, kurios sukasi galvoje, nori jas realizuoti gali susisiekti, pasidalinti ir turėsi galimybes jas įgyvendinti realiai jau ant turimos platformos.
Atlyginimo kažkokio nėra, tiesiog kiek sukurime vertės tiek ir uždirbsime, plėsimės ir po kurio laiko jau galėsme sau leisti gauti ir atlyginimą ir priimti žmones, kuriems perduosi savo žinias ir auginsi juos kaip darbuotojus.
Susisiekite:
Karolis
info@idoptions.lt
+370 68409449
www.idoptions.lt
-
Kaina
sutartinė